10% urządzeń ma już nową wersję Windows 10, sprawdź jak ją pobrać

27.04.2017 16:40

Microsoft pochwalił się wynikami nowej wersji Winodws 10 i zapowiada wdrożenie na kolejnych urządzeniach. My podpowiadamy jak pobrać nową wersję systemu już dzisiaj.

10% urządzeń ma już nową wersję Windows 10, sprawdź jak ją pobrać fot. materiały prasowe

Najnowsza aktualizacja systemu Windows 10 przebiega według Microsoftu zgodnie z planem. Otrzymało ją już 10% wszystkich urządzeń działających pod kontrolą tego systemu.

Użytkownicy, prócz łatek bezpieczeństwa w nowej wersji systemu mogą liczyć na nowe aplikacje - Paint3D, a także specjalny tryb gry i sporo usprawnień "pod maską", mających na celu ogólne zwiększenie komfortu korzystania z komputera.

Serwis AdDuplex na poniższym wykresie pokazuje aktualne wyniki poszczególnych buildów Windowsa 10. Widać na nim ogromny udział poprzedniej wersji systemu (82,1%), co świadczy o tym, że całkiem spora grupa odbiorców postanowiła przesiąść się na ostatnią najnowszą i bezpieczną wersję Windows 10.

windows 10 wykres

Kolejne urządzenia powinny otrzymać aktualizację w najbliższych tygodniach - "Creators Update" jest wprowadzany w tzw. "falach". Dzięki temu zabiegowi Microsoft jest w stanie, w miarę na bieżąco sprawdzać działanie systemu i oferować łatki. zanim ten duży patch, dotrze do większej grupy odbiorców.

Jeśli jednak nie chcecie czekać, aż Microsoft postanowi udostępnić aktualizację "Creators Update" również Wam, możecie wymusić jej pobranie już dzisiaj. Wystarczy do tego celu pobrać specjalną aplikację opublikowaną przez Microsoft - Asystent Aktualizacji. Po jej pobraniu wystarczy ją uruchomić i postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie lub możecie skorzystać z naszego szczegółowego poradnika.

Zagłosuj

Zainstalowałeś już "Creators Update" dla Windows 10?

RadioZet.pl/AdDuplex/AM

Oceń