Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

100 000 miejskich biletów za 1 zł. Wystarczy mieć aplikację

03.10.2017 10:39

W kilkudziesięciu polskich miastach można skorzystać z przygotowanej przez mPay i Mastercard promocji – bilety na komunikację miejską kupowane przez aplikację kosztują tylko złotówkę.

100 000 miejskich biletów za 1 zł. Wystarczy mieć aplikację fot. materiały prasowe

Akcją objęte są bilety jednorazowe i czasowe (maksymalnie 90-minutowe) o wartości od 1,1 do 5 zł.

Warunkiem zapłacenia takiej ceny jest kupowanie biletów telefonem komórkowym za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass – w aplikacji mPay jest on dostępny pod nazwą mPay Wallet.

- Kupowanie biletów za pomocą podłączonej do aplikacji karty płatniczej jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić mPay w komórce i wybrać miasto oraz potrzebny bilet. Następnie użytkownik wybiera mPay Wallet jako formę płatności i potwierdza zakup wprowadzając kod PIN, który ustalił samodzielnie podczas rejestracji w mPay – przekonują organizatorzy akcji.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. promocja będzie trwała do wyczerpania puli 100 tys. voucherów, nie dłużej jednak niż do końca roku. Można z niej korzystać we wszystkich miastach, w których system mPay obsługuje sprzedaż mobilnych biletów.

Zagłosuj

Skorzystacie z promocji?

RadioZET.pl/mPay/MT

Oceń