6 smartfonów do 1000 złotych, które możesz kupić w te wakacje

06.07.2017 14:00

Jeśli potrzebujecie niedrogiego, lecz solidnego smartfona, z którym będziecie mogli pojechać jeszcze w tym roku na wakacje lub po prostu go nabyć do użytku codzinnego - zapraszamy do naszego zestawienia 6 najciekawszych urządzeń, które kupicie w cenie do 1000 złotych.

6 smartfonów do 1000 złotych, które możesz kupić w te wakacje fot. własne

Na wakacjach bardzo często będziemy chcieli uchwycić wspomnienia szybko i jak najbardziej wygodnie. Wtedy zapewne posłużymy się smartfonem, którego mamy niemalże zawsze przy sobie. Jeśli właśnie planujecie wyjazd, a Wasz obecny smartfon jest już przestarzały lub nie do końca działa już jak należy, może warto rozejrzeć się za nowym, stosunkowo niedrogim modelem, który sprawdzi się zarówno do wykonania ładnych zdjęć z wakacji, selfie z imprezy, a także później w codziennym użytkowaniu?

Zapraszamy do zagłosowania w naszej sondzie poniżej i do obejrzenia naszego zestawienia 6 najciekawszych modeli smartfonów, które teraz dostępne są w atrakcyjnych cenach u operatorów komórkowych lub dostępne są do kupienia w sprzedaży detalicznej w cenie poniżej tysiąca złotych.

Zagłosuj

Kupując smartfona najczęściej wybierasz urządzenie w jakim przedziale cenowym?

RadioZET.pl/AM

Oceń