7" ekran w smartfonie? Xiaomi Mi Max 3 będzie chciało sprostać temu wyzwaniu

28.12.2017 13:13

Pojęcie "phablet" wyszło już z użytku, ale idealnie będzie odwzorowywać sposób, w jaki urządzenie łączy ze sobą funkcjonalność smartfonów i tabletów.

7" ekran w smartfonie? Xiaomi Mi Max 3 będzie chciało sprostać temu wyzwaniu fot. Xiaomi

Jeśli jesteś osobą, która lubi duże wyświetlacze w smartfonach, to propozycja od Xiaomi może okazać się smartfonem idealnym.

Dzięki pierwszym wyciekom informacji na temat Xiaomi Mi Max 3 możemy dowiedzieć się, że producent planuje zastosować w urządzeniu ekran o przekątnej 7 cali. Konstrukcja smartfona jednak nie będzie tak duża jak mogłoby się wydawać, bowiem ekran ten nie ma proporcji 16:9, jak do tej pory posiadała większość urządzeń tego typu, ale już 18:9. Pozwoli to na zmniejszenie wolnej przestrzeni na ramki zwykle stosowane wokół wyświetlaczy i wypełnienie większej części frontu telefonu dotykowym ekranem.

mi max 3 fot. targetyoutube.com

Pod kątem specyfikacji technicznej Xiaomi Mi Max 3 również wypada całkiem solidnie - urządzenie miałoby zostać wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 660, aż 6 GB pamięci RAM, a także posiadać podwójny aparat główny.

Duży ekran oznacza spore rozmiary, a także dużą baterię - Xiaomi do smartfona zastosuje bardzo pojemne ogniwo 5500 mAh, które pozwoli na swobodną pracę z urządzeniem na kilka dni, a zastosowana technologia Quick Charge 3.0 dodatkowo umożliwi nam szybkie naładowanie smartfona.

Urządzenie do sprzedaży trafi w okolicy połowy przyszłego roku i jeśli polscy dystrybutorzy marki nie zawiodą, to będziemy mogli nabyć je również w naszym kraju.

Zagłosuj

Jaka wielkość ekranu jest Twoim zdaniem idealna dla smartfona?

RadioZet.pl/benchmark.pl/targetyoutube.com/AM

Oceń