Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Alior rozdaje kasę za Android Pay. Do wzięcia pół miliona

20.10.2017 11:37

Alior Bank i Google wspólnie przygotowali promocję dla użytkowników systemu płatności Android Pay – na początek można dostać 50 zł zwrotu, nagrody główne są znacznie wyższe.

Alior rozdaje kasę za Android Pay. Do wzięcia pół miliona fot. kadr z wideo

W akcji „TAPnij kasę” na otrzymanie 50 zł na konto mogą liczyć osoby, które nie korzystały jeszcze z Android Pay. Jeśli w trakcie trwania promocji (ta zaczęła się 19 października 2017 roku i potrwa do 10 grudnia 2017) rozpoczną oni korzystanie z rozwiązania i zapłacą telefonem 5 razy, na powitanie otrzymają taką właśnie kwotę.

Transakcje mogą być wykonane na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu – jedynym warunkiem jest to, że pomiędzy poszczególnymi płatnościami musi upłynąć przynajmniej 5 minut. Do wzięcia jest 8222 nagród po 50 zł.

Osoby, które wykażą się największą aktywnością w czasie obowiązywania promocji mogą liczyć na otrzymanie 1000 zł. Na wzięcie czeka 80 takich nagród, które mają być rozdawane co tydzień w pakietach po 10.

Za zakupy robione z wykorzystaniem Android Pay uczestnicy akcji otrzymywać będą punkty – jeden otrzymuje się za wydanie 5 zł, 3 można otrzymać za transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w GBP.

fot. materiały prasowe

Użytkownik może zdobyć punkty raz dziennie u jednego sprzedawcy, więc w im większej liczbie sklepów zostaną wykonane transakcje, tym większa szansa na wygraną. Każdy klient może zdobyć nagrodę powitalną i główną tylko raz.

Aby otrzymać nagrodę musisz mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez Alior Bank. Jeśli nie masz wyrażonej zgody, możesz jej udzielić w oddziale banku lub za pośrednictwem infolinii.

Promocję z Android Pay prowadzi także Allegro – w tym przypadku można dostać pieniądze na zakupy.

Zagłosuj

Korzystasz z płatności zbliżeniowych?

RadioZET.pl/MT

Oceń