Allegro wprowadza nową usługę dostarczania paczek

06.10.2017 12:56

Nowa usługa szczególnie przyda się osobom, które zwykle nie mają możliwości odebrania paczki w domu przed godzinami wieczornymi.

Allegro wprowadza nową usługę dostarczania paczek

Allegro wraz z DHL wprowadziło nową usługę dla swoich klientów o nazwie "Kurier wieczór". Pozwala ona użytkownikom, którzy wystawiają swoje produkty w serwisie na zaoferowanie klientom nowej opcji dostawy.

"Kurier wieczór" to przesyłka kurierska która będzie kosztować klientów 12,24 zł za paczkę do 10 kg. W ramach usługi mamy gwarancję dostarczenia paczki przez kuriera DHL w godzinach wieczornych - między 18:00 a 22:00 w miastach lub między 17:00 a 22:00 poza większymi aglomeracjami.

Usługa pozwala dodatkowo na śledzenie statusu nadania paczki i jej obecnej lokalizacji z poziomu zakładki "Moje Zakupy" w serwisie Allegro.

To rozwiązanie może szczególnie przypaść do gustu osobom, które zwykle nie mają możliwości odebrania paczki we wcześniejszych godzinach. Kurier nie będzie więc musiał się z nami kontaktować w sprawie naszej nieobecności w domu i ustalania ponownego dostarczenia paczki w późniejszych godzinach lub innym dniu tygodnia.

Zagłosuj

Zależy Ci na konkretnej godzinie dostarczenia do Ciebie paczki?

RadioZet.pl/AM

Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie i rozpoznaj starszy model telefonu:

Oceń