Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Allegro z kłopotami technicznymi. Brak możliwości wystawiania ofert

17.02.2017 14:06

Najpopularniejsza w Polsce platforma internetowego handlu przeżywa ostatnio ciężkie dni – najpierw do witryny nie można było się dostać, później nie działało wystawanie nowych aukcji.

Allegro z kłopotami technicznymi. Brak możliwości wystawiania ofert

Kłopoty z działaniem serwisu błyskawicznie zauważyli sprzedawcy, którzy dali wyraz swojemu niezadowoleniu na profilu Allegro na Facebooku:

 

Brak możliwości wystawiania nowych ofert oraz modyfikowania już opublikowanych sprawiał, że mogli stracić część przychodu z powodu niezrealizowanych transakcji. Serwis uspokajał, że wie o kłopotach, a prace nad ich usunięciem trwają.

Jak poinformowało nas Allegro, sprawność działania udało się szybko przywrócić:

"

Wczoraj od godziny 6 w serwisie pojawił się problem techniczny z wystawianiem ofert - były opóźnienia w ich widoczności na Allegro. Od 7:30 część użytkowników mogła doświadczać problemów z wystawianiem i edycją ofert. Po szybkich działaniach naprawczych o 9:09 sytuacja wróciła do normy. Serwis działa w 100% poprawnie. "

Kłopoty techniczne to nie jedyny powodów do narzekania, jaki dał swoim użytkownikom serwis w ostatnim czasie. Duże poruszenie wywołały zmiany w systemie komentarzy – sprzedawcy nie mogą już oceniać kupujących, a negatywne opinie ukrywane są po roku od ich otrzymania.

 

RadioZET.pl/Allegro/MT

Oceń