Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Allegro zapłaci za Twoje zakupy. Prezent za użycie Android Pay

18.10.2017 11:32

30 zł na dowolne zakupy w Allegro – na taki bonus mogą liczyć osoby, które do 18 grudnia 2017 roku zapłacą za produkty nabyte na platformie aukcyjnej poprzez Android Pay.

Allegro zapłaci za Twoje zakupy. Prezent za użycie Android Pay fot. zrzut ekranu

Możliwość płatności przy pomocy tej usługi została wprowadzona na Allegro w marcu 2017 roku. Opcja znajduje się w najnowszej aplikacji mobilnej Allegro – podczas zawierania transakcji możliwość zapłaty przez Android Pay pojawi się automatycznie obok innych metod płatności. Usługa Google została udostępniona w Polsce w listopadzie 2016 roku.

Jeśli użytkownik się na nią zdecyduje, w ciągu 24 godzin otrzyma kupon na następne zakupy warty 30 zł, ważny przez 2 tygodnie.

Każdy klient może otrzymać tylko 1 kupon. Można go wydać na zakup o dowolnej wartości, z tym że jeśli wartość przedmiotu jest niższa od 30 zł, wtedy do zapłaty będzie 1 zł.

Obecnie ruch z urządzeń mobilnych na Allegro dorównuje ruchowi z urządzeń stacjonarnych. Aplikacja zakupowa Allegro na platformę Android jest obecnie zainstalowana na 3,4 miliona urządzeń. Dziennie aplikacja obsługuje ponad pół miliona klientów.

Zagłosuj

Jak płacisz za zakupy?

RadioZET.pl/Allegro/MT

Oceń