Aplikacja na Przystanek Woodstock doprowadzi do śpiwora

03.08.2017 13:39

Harmonogram i informacje o wydarzeniach odbywających się na 23. Przystanku Woodstock to nie wszystko, co kryje się w oficjalnej aplikacji festiwalu – program potrafi nawet kierować powrotem do namiotu.

Aplikacja na Przystanek Woodstock doprowadzi do śpiwora fot. materiały prasowe

Najpiękniejszy festiwal świata przyciąga setki tysięcy uczestników i oferuje dziesiątki wydarzeń w postaci koncertów, warsztatów i spotkań z artystami. W gąszczu atrakcji łatwo się zagubić i przegapić punkt programu, na którym nam bardzo zależało.

Z pomocą przychodzi tu aplikacja Przystanek Woodstock 2017 – dzięki niej nie tylko można się dowiedzieć, co, gdzie i kiedy będzie działo się na festiwalu, lecz także zamówić sobie alarm informujący o zbliżaniu się ciekawych wydarzeń i dać się do nich poprowadzić za rękę dzięki nawigacji.

Autorzy programu obiecują, że będzie ona stale aktualizowany o najdrobniejsze nawet zmiany w harmonogramie.

Wśród ciekawych funkcji programu jest także opcja pokierowania wprost do namiotu, w którym się śpi – wystarczy zaznaczyć wcześniej w aplikacji, gdzie dokładnie się znajduje.

fot. materiały prasowe

Aplikację można pobrać z Google Play oraz App Store.

23. Przystanek Woodstock odbywa się w dniach 4-6 sierpnia 2017 w Kostrzynie nad Odrą – uczestnicy festiwalu tłumnie pojawiają się na miejscu nawet kilak dni wcześniej. Mamy już pierwsze zdjęcia z tegorocznego najpiękniejszego festiwalu świata.

Zagłosuj

Jeździcie na Przystanek Woodstock?

RadioZET.pl/MT

Oceń