Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aplikacja na Przystanek Woodstock doprowadzi do śpiwora

03.08.2017 13:39

Harmonogram i informacje o wydarzeniach odbywających się na 23. Przystanku Woodstock to nie wszystko, co kryje się w oficjalnej aplikacji festiwalu – program potrafi nawet kierować powrotem do namiotu.

Aplikacja na Przystanek Woodstock doprowadzi do śpiwora fot. materiały prasowe

Najpiękniejszy festiwal świata przyciąga setki tysięcy uczestników i oferuje dziesiątki wydarzeń w postaci koncertów, warsztatów i spotkań z artystami. W gąszczu atrakcji łatwo się zagubić i przegapić punkt programu, na którym nam bardzo zależało.

Z pomocą przychodzi tu aplikacja Przystanek Woodstock 2017 – dzięki niej nie tylko można się dowiedzieć, co, gdzie i kiedy będzie działo się na festiwalu, lecz także zamówić sobie alarm informujący o zbliżaniu się ciekawych wydarzeń i dać się do nich poprowadzić za rękę dzięki nawigacji.

Autorzy programu obiecują, że będzie ona stale aktualizowany o najdrobniejsze nawet zmiany w harmonogramie.

Wśród ciekawych funkcji programu jest także opcja pokierowania wprost do namiotu, w którym się śpi – wystarczy zaznaczyć wcześniej w aplikacji, gdzie dokładnie się znajduje.

fot. materiały prasowe

Aplikację można pobrać z Google Play oraz App Store.

23. Przystanek Woodstock odbywa się w dniach 4-6 sierpnia 2017 w Kostrzynie nad Odrą – uczestnicy festiwalu tłumnie pojawiają się na miejscu nawet kilak dni wcześniej. Mamy już pierwsze zdjęcia z tegorocznego najpiękniejszego festiwalu świata.

Zagłosuj

Jeździcie na Przystanek Woodstock?

RadioZET.pl/MT

Oceń