Apple pokaże zupełnie nowy sprzęt - niespodzianka dla fanów

02.06.2017 10:50

Czyżby Apple szykowało zupełnie nowy sprzęt w swoim portfolio?

Apple pokaże zupełnie nowy sprzęt - niespodzianka dla fanów fot. Apple

Na konferencji Apple podczas Worldwide Developers Conference 2017 nie tylko możemy doczekać się zapowiedzi nowych MacBooków, o czym więcej pisaliśmy tutaj. Dzięki informacjom, o których informuje Bloomberg, dowiadujemy się, że Apple może pokazać nam zupełnie nowe urządzenie, które wejdzie w skład autorskiego ekosystemu.

Miałby to być autorski głośnik AI - "Siri", czyli konkurencja dla rozwiązań Google Home i Amazon Echo. Dzięki niemu możliwe byłoby głosowe sterowanie urządzeniami Apple, wszelkie interakcje głosowe, jakie można nawiązać ze sztuczną inteligencją Apple'a, a także słuchanie muzyki dzięki technologii dźwięku przestrzennego.

Sama konstrukcja urządzenia, jeśli patrząc na jego specyfikację techniczną, ma posiadać aż 7 głośników wysoko-tonowych, subwoofer, a także panel dotykowy. Wizualizację całości - oczywiście nieoficjalną, zrobioną przez fana Apple, możecie zobaczyć poniżej.

Jak zawsze możemy spodziewać się, że całość zostanie ładnie ozdobiona, dzięki designerskim kształtom i wzorom, z których słynie Apple. Podobnie może być z ceną urządzenia, na które zapewne zostanie nałożony tzw. podatek posiadania sprzętu Apple, czyli tanio nie będzie.

Na więcej informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać te parę dni - konferencja WWDC 2017, na której Apple zaprezentuje swoje nowe produkty, odbędzie się w dniach od 5 do 9 czerwca.

Zagłosuj

Czekasz na nowe zapowiedzi od Apple?

RadioZet.pl/Bloomberg/AM

Oceń