BlueSpin - Fidget Spinner w wersji z Bluetooth

27.06.2017 14:00

Dzięki zastosowaniu komunikacji bezprzewodowej możliwe jest zbieranie statystyk i liczenie rekordów.

BlueSpin - Fidget Spinner w wersji z Bluetooth

Aż trudno uwierzyć, że tak długo trzeba było czekać, aż ktoś stworzy smart-fidget-spinnera. Dzięki zamontowaniu w urządzeniu odpowiednich czujników, a także systemu komunikacji Bluetooth, od teraz możliwe będzie śledzenie naszych wyników, a także analizowaniu tego, jak używamy tej zabawki.

SPRAWDŹ TAKŻE: Fidget spinner - co to, skąd moda, jak używać?

Wbudowane w fidget-spinnera czujniki dotyku, w połączeniu z akcelerometrem, zapewniają dokładne śledzenie tego, jak szybko porusza się spinner, a także, czy przerzucamy go z ręki do ręki lub próbujemy utrzymać jego równowagę na jednym palcu.

fs

Komunikacja Bluetooth fidget-spinnera pozwoli również na wprowadzenie mini-gier, dzięki interaktywnej aplikacji, którą można zainstalować na smartfonie. Możliwe jest także szukanie osób używających tych interaktywnych spinnerów w naszej okolicy i stawianie im wyzwania o uzyskanie lepszego wyniku.

Ten smart-fidget-spinner, będzie niedługo dostępny w ramach kampanii IndieGoGo za kwotę 49$, więc jeśli jesteście fanami tych urządzeń, będziecie mogli zamówić swój egzemplarz już w lipcu.

RadioZet.pl/AM

Oceń