Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

CDA można teraz oglądać offline na iPhone’ach

06.09.2018 11:59
xxx zet

CDA, polski serwis VoD oferujący już ponad 5000 legalnych filmów, przygotował dla swoich użytkowników aplikacje na iOS i Android TV. Platforma umożliwia teraz także pobieranie filmów i oglądanie ich w trybie offline.

aplikacja CDA na Android TV fot. materiały prasowe

CDA już od jakiegoś czasu można także oglądać korzystają z aplikacji na smartfony z Androidem – serwis umożliwił nawet przesyłanie obrazu z wykorzystaniem Chromecasta.

Nowe oprogramowanie kierowane jest do właścicieli iPhone’ów i iPadów oraz przystawek do telewizorów oraz samych odbiorników pracujących pod kontrolą Android TV. Oprogramowanie można pobrać za darmo z odpowiednich sklepów – korzystać z nich mogą wszyscy użytkownicy CDA, do niektórych funkcji dostęp będą mieć tylko subskrybenci usługi Premium.

CDA z aplikacją na iOS i Android TV

- Aplikacja CDA na telefony i tablety (dla obu systemów, czyli dla iOS i Android) umożliwia oglądanie zarówno materiałów tworzonych przez użytkowników (działa podobnie jak aplikacja YouTube), jak i filmów z sekcji CDA Premium (tylko dla abonentów usługi). Aplikacja pozwala na zapisywanie ostatnio oglądanych filmów, rozszerzone sortowanie i filtrowanie, a w przypadku abonentów także na oglądanie wybranych pozycji w trybie offline – chwali się CDA w oficjalnym komunikacie.

cda_android_tv_02

CDA Premium to bezpośredni konkurent Netfliksa, Showmaksa czy HBO Go – w katalogu serwisu znajduje się już ponad 5 300 legalnych filmów.

Zagłosuj

Kupujesz dostęp do jakiegoś serwisu VoD?

RadiozET.pl/MT

Oceń