Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

CDA można teraz oglądać offline na iPhone’ach

06.09.2018 11:59
xxx zet

CDA, polski serwis VoD oferujący już ponad 5000 legalnych filmów, przygotował dla swoich użytkowników aplikacje na iOS i Android TV. Platforma umożliwia teraz także pobieranie filmów i oglądanie ich w trybie offline.

aplikacja CDA na Android TV fot. materiały prasowe

CDA już od jakiegoś czasu można także oglądać korzystają z aplikacji na smartfony z Androidem – serwis umożliwił nawet przesyłanie obrazu z wykorzystaniem Chromecasta.

Nowe oprogramowanie kierowane jest do właścicieli iPhone’ów i iPadów oraz przystawek do telewizorów oraz samych odbiorników pracujących pod kontrolą Android TV. Oprogramowanie można pobrać za darmo z odpowiednich sklepów – korzystać z nich mogą wszyscy użytkownicy CDA, do niektórych funkcji dostęp będą mieć tylko subskrybenci usługi Premium.

CDA z aplikacją na iOS i Android TV

- Aplikacja CDA na telefony i tablety (dla obu systemów, czyli dla iOS i Android) umożliwia oglądanie zarówno materiałów tworzonych przez użytkowników (działa podobnie jak aplikacja YouTube), jak i filmów z sekcji CDA Premium (tylko dla abonentów usługi). Aplikacja pozwala na zapisywanie ostatnio oglądanych filmów, rozszerzone sortowanie i filtrowanie, a w przypadku abonentów także na oglądanie wybranych pozycji w trybie offline – chwali się CDA w oficjalnym komunikacie.

cda_android_tv_02

CDA Premium to bezpośredni konkurent Netfliksa, Showmaksa czy HBO Go – w katalogu serwisu znajduje się już ponad 5 300 legalnych filmów.

Zagłosuj

Kupujesz dostęp do jakiegoś serwisu VoD?

RadiozET.pl/MT

Oceń