Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Chcesz robić napisy do filmów? Netflix Hermes Ci za to zapłaci

03.04.2017 12:47

Nowo otwarta platforma przez Netflixa, pozwala zgłosić się każdemu, kto ma zacięcie do tłumaczenia do translacji produkcji filmowych na tej platformie.

Chcesz robić napisy do filmów? Netflix Hermes Ci za to zapłaci fot. Netflix

Jeśli uważacie, że macie talent do języków, może chcielibyście spróbować nowej platformy Netflixa do tworzenia tłumaczeń? Dzięki Netflix Hermes każdy może stać się tłumaczem - o ile przejdzie kilka etapów całkiem poważnych testów językowych.

Netflix wraz z rozwojem swojej platformy potrzebuje coraz więcej par rąk do pracy. I tak w ten sposób powstała platforma do pozyskiwania wysokiej jakości tłumaczy, którzy poradzą sobie z tłumaczeniem wszelkich treści publikowanych w usłudze. Co więcej Netflix oferuje całkiem atrakcyjne warunki za wykonaną pracę - przykładowo minuta przetłumaczonego dialogu z języka angielskiego na polski to zysk ok. 45 zł dla tłumacza.

netflix

Poszukiwani są tłumacze wszelkich treści - od seriali dla dzieci, przez występy stand-upowe, autorskie seriale Netflixa i wielkie hollywoodzkie produkcje. 

Jeśli i Wy chcecie spróbować swoich sił jako tłumacz (szukani są tłumacze nie tylko z jęz. angielskiego na polski), to możecie sprawdzić więcej szczegółów na tests.hermes.nflx.io. Lecz jeśli nie macie chęci ani zacięcia - no cóż, to przynajmniej możecie oczekiwać, że jeszcze więcej treści na Netflixie otrzyma tłumaczenie na polski.

RadioZet.pl/AM

Oceń