Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Michał Korościel
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Chińczyk utknął w widzie po oddaniu moczu na panel sterujący

27.02.2018 12:27
xxx zet

Chińskiemu nastolatkowi nie udał się wymyślony w windzie niesmaczny „żart” – po oddaniu moczu na panel sterujący doszło do zwarcia i kabina zacięła się między piętrami. Wszystko zostało uwiecznione na wideo.

Chińczyk utknął w windzie po oddaniu moczu na panel sterujący fot. kadr z wideo

Do zdarzenia doszło w Chinach. Za opublikowanie filmu w internecie odpowiada tamtejsze Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, które umieściło nagranie na swoim profilu w mediach społecznościowych z komentarzem „nie bądźcie niegrzeczni”.

Na wideo widać wyraźnie, jak chłopiec oddaje mocz na przycisku panelu sterującego. Te po kilku chwilach zaczynają mrugać – zapewne doszło do zwarcia – a potem dochodzi do awarii. Pasażer zmuszony jest wzywać pomocy za pomocą przycisków, na których wciąż znajduje się jego uryna.

Chiński resort zapewnił, że chłopca udało się bezpiecznie uwolnić z windy. Nie wspomniano jednak, czy i jaką poniósł karę za swoje zachowanie.

Występki tego typu są najwyraźniej dość dużym problemem w Chinach – tamtejsze media wspominają o innym przypadku, w którym sprawca został ranny próbując wydostać się z windy, która utknęła na siódmym piętrze.

Zagłosuj

Z czego chętniej korzystasz?

RadioZET.pl/MT

Oceń