Teraz gramy

Cukierek albo psikus. Elon Musk jednak będzie produkował słodycze?

18.05.2018 15:15

Elon Musk, CEO Tesli oraz SpaceX, pochwalił się na Instagramie projektem opakowania swoich cukierków. Czy to aby na pewno żarty?

Cukierek albo psikus. Elon Musk jednak będzie produkował słodycze? fot. Instagram/Elon Musk

Elon Musk jednak wypuści własną linię słodyczy?

Ostatnim razem, kiedy miliarder odgrażał się, że wypuści na rynek linię własnych słodyczy, potraktowaliśmy to z przymrużeniem oka. Całe zamieszanie zaczęło się w końcu od drobnej przepychanki słownej z innym potentatem rynkowym, Warrenem Buffetem. Panowie dogryzali sobie wzajemnie w kwestii sposobu budowania strategii prowadzonych przez siebie marek. Dodatkowo Musk podzielił się słodką informacją na swoim koncie na Twitterze w sposób, który wielu potraktowało raczej w formie żartu.

musk twitter

WARTO WIEDZIEĆ: Słodycze sygnowane nazwiskiem Elona Muska? Ekscentryczny geniusz inwestuje w kolejną firmę

Musk pokazał projekt opakowania swoich cukierków na Instagramie

Jednak na szumnych zapowiedziach się nie skończyło. Teraz Musk pochwalił się na Instagramie...projektem opakowania swojej przyszłej, ewentualnej linii słodyczy.

musk insta

Cukierki o wiele mówiącej nazwie "Boring Candy" miałyby więc być kolejnym produktem jednej z najoryginalniejszych firm, jakie Musk ma pod swoimi skrzydłami. Gdybyście zmęczyli się zabawą miotaczami ognia jej produkcji, być może już niedługo będziecie mogli uzupełnić zapasy energii odrobiną technologicznego cukru. Albo i nie, bo zdjęcie Musk opatrzył wymownym komentarzem: "lol". Gdyby jednak słodycze miały trafić na rynek, sądząc po grafice na opakowaniu, spodziewamy się karmelowych krówek. Kto wie jednak, jakie słodkie wizje mogły zalęgnąć się w umyśle miliardera...Cukierki oczywiście sygnuje, jak zresztą zapowiadał, swoją twarzą. Nawet dosyć dosłownie, bo na opakowaniu widnieje niewielkich rozmiarów karykatura wizerunku enfant terrible świata nowych technologii. W końcu nawet te super inteligentne dzieci uwielbiają słodycze.

RadioZET.pl/AG

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Znamy zarobki Elona Muska. Jako prezes Tesli zarabia naprawdę niewiele

Maye Musk. Matka Elona Muska podbija świat mody

Dyplom przede wszystkim? Elon Musk ma na ten temat inne zdanie

Oceń