Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Darmowa pizza przez sto lat za zrobienie tatuażu z logo pizzerii

07.09.2018 13:30
xxx zet

Każdy, kto wytatuuje sobie w widocznym miejscu na ciele logo pizzerii, otrzyma prawo do otrzymywania przez 100 lat pizzy za darmo - taką promocję przygotowała sieć Domino's w Rosji.

pizza fot. Peter Robinett, CC BY 2.0

Akcja została wstrzymana niemal natychmiast po rozpoczęciu, a i tak będzie kosztować grube miliony.

Przed osobami chcącymi zdobyć dla siebie, swoich dzieci oraz ich wnuków darmową pizzę na całe życie postawiono tylko kilka warunków. Trzeba było wytatuować sobie w widocznym miejscu na ciele logo Domino’s, a następnie zamieścić zdjęcie w mediach społecznościowych.

Darmowa pizza za tatuaż będzie kosztować miliony

Pizzeria zastrzegała, że będzie sprawdzać prawdziwość „dziary” przed wręczeniem certyfikatu uprawniającego do otrzymywania darmowej pizzy przez 100 lat – przy czyn w ciągu roku można zamówić maksymalnie 100.

Akcja promocyjna zaczęła się 31 sierpnia 2018 i miała trwać do końca października bieżącego roku – liczba osób tatuujących sobie logo pizzerii była tak duża, że postanowiono przerwać promocję już po kilku dniach, zanim sieć pójdzie z torbami.

Na darmową pizzę przez 100 lat załapało się pierwszych 350 osób, które zrobiły sobie tatuaże. Z przybliżonych obliczeń wynika, że na prezentowanie im pizzy sieć będzie wydawać około 300 000 dolarów rocznie – a przez cały okres darmowej pizzy będzie to już 30 mln USD.

Zagłosuj

Wziąłbyś udział w takiej promocji?

RadioZET.pl/MT

Oceń