Darmowe lody dla graczy. Blizzard promuje Hearthstone w Warszawie

21.08.2017 13:02

Lody, schłodzone napoje oraz możliwość wygrania gadżetów związanych z karcianką Hearthstone – takie atrakcje czekają  21 sierpnia 2017 na fanów gier Blizzarda w Warszawie.

Darmowe lody dla graczy. Blizzard promuje Hearthstone w Warszawie fot. kadr z wideo

Z poczęstunku można skorzystać w godzinach 12-20 na terenie centrum handlowego Arkadia. Zatrzymała się tam ciężarówka będąca „Cytadelą Korony Lodów Króla Lisza” – pojazd zatrzymuje się w europejskich miastach w drodze na targi Gamescon 2017 i promuje najnowszy dodatek do karcianki Hearthstone, noszący nazwę Rycerze Mroźnego Tronu.

Gracze będą mogli nie tylko posmakować lodów i napojów, lecz także poznać smak rozgrywki z nowymi kartami i postaciami. Nie są to jedyne atrakcje, które przygotował Blizzard.

- Na miejscu będą również obecni cosplayerzy oraz ogromna ramka karty do Hearthstone, więc zachęcamy do fotografowania. Zdjęcia można udostępniać w mediach społecznościowych z tagiem #IceCreamCitadel, żeby zyskać szansę wygrania różnych gadżetów – zachęcają do odwiedzin organizatorzy.

Hearthstone to bardzo popularna w e-sporcie gra karciana – jej sukces chce powtórzyć CD Projekt RED prezentując GWINT-a, tytuł osadzony w uniwersum Wiedźmina.

Zagłosuj

Skusisz się na lody od Blizzarda?

RadioZET.pl/MT

Oceń