Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Darth Vader w nietypowej roli. Posprząta Ci dom

15.11.2017 22:46

Samsung zaprezentował w Warszawie limitowaną edycję robotów sprzątających POWERbot – nie tylko przywdziały one maski Dartha Vadera i szturmowca, lecz także dodają sobie animuszu odgrywając muzykę, dźwięki i wypowiedzi z oryginalnych „Gwiezdnych wojen”.

Roboty sprzątające cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Odkurzają one mieszkanie pod nieobecność domowników, skutecznie zapobiegając gromadzeniu się pyłków i okruchów na podłodze.

Limitowana edycja POWERbotów serii VR7000 została przygotowana z okazji zbliżające się premiery „Ostatniego Jedi”. W sprzedaży znajdzie się 20 listopada 2017 roku, stając się ciekawym pomysłem na prezent dla miłośnika „Star Wars”.

fot. RadioZET.pl/MT

Samsung przygotował dwie wersje inspirowanych kosmiczną sagą robotów – czarnego Dartha Vadera oraz białego szturmowca, przy czym pierwszy model potrafi znacznie więcej i ma, nomen omen, większą moc.

Oprócz wyglądu wzorowanego na bohaterach „Gwiezdnych wojen” POWERboty zyskały także możliwość odgrywania podczas pracy nagrań z oryginalnej trylogii. Odkurzacz Vader włącza się wydając odgłos uruchamianego miecza świetlnego, przypomina o swojej obecności charakterystycznym, mechanicznym oddechem, a po skończeniu sprzątania wraca do stacji dokującej przy akompaniamencie „Marszu Imperialnego”.

Robot sprzątający wzorowany na wyglądzie hełmu szturmowca ma mniej rozbudowany repertuar i odgrywa główny motyw muzyczny z „Gwiezdnych wojen”.

- Za pomocą intuicyjnych przycisków i wygodnego pilota (w wersji Darth Vader) sterowanie urządzeniami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki funkcji FullView Sensor 2.0 POWERbot VR7000 wykrywa i omija najmniejsze przeszkody, dzięki czemu wszystkie zakamarki w mieszkaniu będą dokładnie odkurzone. Urządzenie ma także funkcję Edge Clean Master, co umożliwia dokładniejsze sprzątanie wzdłuż ścian. Sprzątanie przy przeszkodach jest dokładniejsze dzięki funkcji Auto Shutter, która automatycznie opuszcza barierkę i umożliwia wciągnięcie większej ilości kurzu blisko krawędzi przeszkody. Gdy POWERbot przejdzie z twardych podłóg na dywany lub chodniki, inteligentne sterowanie mocą urządzenia automatycznie zwiększa moc ssania i umożliwia oczyszczanie z kurzu osadzonego głęboko w dywanach – zachwala swój gadżet Samsung.

Odkurzacz Vader może działać w trybie autonomicznym lub być zdalnie sterowany – lokalnie, za pomocą pilota, lub przez internet z wykorzystaniem aplikacji na smartfona.

fot. RadioZET.pl/MT

Automatyczne odkurzacze POWERbot z limitowanej serii znajdą się w sprzedaży 20 listopada 2017 roku. Edycja Vader została wyceniona na 2599 zł, za wersję wyglądającą jak szturmowiec trzeba zapłacić 2299 zł.

Zagłosuj

Chciałbyś mieć takiego robota sprzątającego w domu?

RadioZET.pl/MT

Oceń