Drony Parrota w Biedronce. Ceny 4 razy niższe, niż u producenta

27.07.2017 12:15

W sklepie producenta kosztują nawet 149 euro, w Biedronce można je kupić za 129 zł – do popularnej sieci sklepów trafiły 3 modele dronów Parrota.

Drony Parrota w Biedronce. Ceny 4 razy niższe, niż u producenta fot. kadr z wideo

Każdy z prezentowanych modeli jest ciekawy i wyróżnia się innymi cechami. Według oficjalnej katalogu najdroższy – wyceniony na 149 euro – jest model Parrot Hydrofoil Orak, mogący pływać oraz latać.

W trybie łódki właściwy dron spełni rolę modułu napędowego dla kadłuba na którym jest osadzony.

fot. zrzut ekranu

Dron może poruszać się po wodzie z prędkością 10 km/h, w trakcie lotu zaś może rozpędzić się do 18 km/h. Zapas energii w akumulatorze wystarcza na 9 minut pracy urzadzenia, sterowanei odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu po połączeniu się z gadżetem prze Bluetooth.

99 euro to cena katalogowa drona Parrot Airborne Night Blaze – przy czym zawiera już ona obniżkę w wysokości 30 euro. W sklepach Biedronka ten model jest wyceniony na 129 zł.

fot. zrzut ekranu

Jest on wyposażony w oświetlenie LED, dzięki czemu można oświecać znajdujący się pod nim teren. Daje to możliwość korzystania z drona także w nocy, łącznie z robieniem zdjęć.

Parametry pracy gadżetu są identyczne z modelem opisywanym wcześniej. Parrot Airborne Night Blaze może unosić się w powietrzu przez 9 minut, a sterowanie odbywa się z poziomu smartfona.

Trzeci model, wyróżniający się możliwością mocowania do niego konstrukcji z klocków LEGO Parrot Airborne Cargo Mars, na stronie producenta wyceniony jest na 69 euro. Gadżet przeznaczony jest głównie do zabawy z wykorzystaniem dziecięcej wyobraźni.

fot. zrzut ekranu

 

Jak widać, dołączane konstrukcje z klocków mogą być całkiem rozbudowane – trzeba tylko uważać, żeby nie destabilizowały one drona w locie.

Dron Airborne Cargo Mars może unosić się w powietrzu przez 9 minut, osiągana przez niego prędkość maksymalna to 18 km/h.

fot. zrzut ekranu

Drony Parrot za 129 zł to kolejny ciekawy sprzęt dostępny w Biedronce w niskich cenach – za 599 zł można kupić smukły i lekki notebook Kiano SlimNote 14.2, wyglądający jako komputer Apple.

Zagłosuj

Który z modeli najbardziej przypadł Ci do gustu?

RadioZET.pl/MT

Oceń