Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dzieci wchodziły mu na trawnik, postawił ogrodzenie elektryczne

07.09.2018 11:44
xxx zet

Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po mojej stronie – stwierdził zirytowany deptaniem jego trawy Amerykanin i otoczył swoja posiadłość energią elektryczną.

ogrodzenie elektryczne fot. materiały prasowe

Bryan Tucker miał dość sprzątania po dzieciach i młodzieży wchodzących na należący do niego teren – tabliczki informujące o zakazie, wystawione lata temu, nie przynosiły praktycznie żadnych rezultatów.

Mężczyzna postanowił więc wziąć prawy w swoje ręce i rozstawił wokół swojej posiadłości elektryczne ogrodzenie.

Energię do jego działania zapewniały panele fotowoltaiczne wraz z akumulatorem, zasilającym ogrodzenie w nocy.

Ogrodzenie elektryczne sposobem na depczącą trawę młodzież

Na zabezpieczenie zwrócili uwagę rodzice odprowadzający dzieci na autobus do szkoły – znajdowało się ono 30 cm od chodnika, na którym gromadzili się uczniowie. Jeden z mężczyzn dotknął siatki i przyznał, że odczuł delikatne porażenie.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci wezwano policję – ta, po konsultacji z biegłymi, nakazał rozbiórkę elektrycznego ogrodzenia – okazało się, że zostało ono rozstawione na liczącym sobie około 5,5 metra pasie drogowym zarezerwowanym przez stan.

Podkreślono jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podłączona do prądu siatka została rozstawiona ponownie, o ile nie będzie nachodzić na wskazany teren.

- Wiadomość została wysłana i mam nadzieję, że trafiła do każdego. Pokazałem swoje stanowisko – stwierdził Bryan Tucker, zapewniając że nie zamierza na razie rozstawiać ponownie elektrycznej siatki.

Zagłosuj

Postawiłbyś ogrodzenie elektryczne wokół swojego trawnika?

RadioZET.pl/MT

Oceń