Dzięki aplikacji można wybrać składniki kanapki w McDonald’s

25.04.2017 15:18

McDonald’s może zrobić dla Ciebie dokładnie taką kanapkę, jakiej w danej chwili potrzebujesz – w placówkach w całej Polsce można samemu wybierać składniki, jakie znajdą się w zamawianym burgerze.

Dzięki aplikacji można wybrać składniki kanapki w McDonald’s fot. zrzut ekranu

Sieć podkreśla, że taka możliwość jest już dostępna w niemal każdej restauracji McDonald’s w naszym kraju – wystarczy skorzystać z aplikacji dostępnej na dotykowym ekranie.

Działanie programu jest bardzo proste – wyświetlana jest lista składników podstawowych i dodatkowych. Można je dodawać do woli, można także usuwać, co może ucieszyć klientów, którzy nie gustują w którymś z dodawanych domyślnie składników.

- Zmieniliśmy system obsługi i funkcjonowania restauracyjnej kuchni. Teraz produkty są przygotowywane pod konkretne zamówienie gości. Otworzyło nam to drogę ku spersonalizowanemu McDonald’s przyszłości. Dziś na tej drodze zrobiliśmy istotny krok – chwali się Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska

Wybieranie składników na własną wersją kanapki można przećwiczyć na stronie internetowej McDonald’s. Tak przygotowanego zestawu nie można jednak zamówić do domu.

W Polsce wciąż czekamy jeszcze na możliwość zamawiania kanapek w McDonald’s za pośrednictwem smartfona – z takiej wygody mogą już się cieszyć mieszkańcy USA.

Zagłosuj

Korzystając z aplikacji do tworzenia kanapek w McDonald's:

RadioZET.pl/MT

Oceń