Dzięki tym trikom dostaniesz zniżki w Rossmanie, Żabce i Carrefour

25.04.2017 12:10

Oficjalne i nieoficjalne aplikacje znanych marek stają się coraz popularniejsze, a ich największym atutem jest to, że pozwalają sporo zaoszczędzić.

Dzięki tym trikom dostaniesz zniżki w Rossmanie, Żabce i Carrefour fot. pexels

Jeśli jesteście "okazjo-holikami" lub po prostu lubicie zaoszczędzić, to aplikacje wybrane przez naszą redakcję pomogą Wam zyskać podczas zakupów.

Zagłosuj

Korzystasz z mobilnych aplikacji sieci sklepów?

Oficjalne aplikacje sklepów

Ogromnym sukcesem cieszy się ostatnio mobilna aplikacja sieci Rossman. Sieć drogerii daje jej użytkownikom dodatkowe rabaty oraz możliwość korzystania z promocji, które nie są dostępne dla tradycyjnych klientów. Pojawiła się także możliwość robienia zakupów online.

znizki fot. Carrefour

Innym przykładem aplikacji dającej dodatkowe korzyści użytkownikom jest rozwiązanie Żabki - dostępne w niej kupony pozwalają na zakup produktów w specjalnych, niższych cenach lub otrzymanie zniżki przy kupowaniu określonych zestawów produktów. Podobne rozwiązanie posiada także Carrefour - oferuje zniżki dla posiadaczy aplikacji, specjalne kupony, a nawet posiada wbudowany w aplikację czytnik cen.

Również sieci McDonald's i KFC posiadają specjalne, oficjalne aplikacje, a dzięki dostępnym w nich kuponom kupimy określone kanapki, kubełki lub zestawy ze sporą zniżką. Jeśli więc posiadacie swoją ulubioną restaurację, warto jej poszukać w Google Play lub AppStore, a być może posiada swoją oficjalną aplikację umożliwiającą korzystanie ze zniżek.

kupony fot. McDonald's

Ponadto niektóre z kawiarni, salonów fryzjerskich, studiów urody i innych placówek usługowych posiadają teraz mobilne wersje swoich kart lojalnościowych, na które możemy zbierać punkty lub wirtualne stempelki, które upoważniają nas do otrzymania np. darmowej kawy lub skorzystanie ze zniżki na strzyżenie włosów. Warto więc sprawdzić nasz ulubiony lokal usługowy i zapytać o tego typu funkcjonalność.

Aplikacja do listy zakupów - nie pozwoli Ci zapomnieć, a jednocześnie pomoże w oszczędzaniu

Nieważne, czy robicie zakupy w Biedronce, Lidlu, Auchan, Carrefourze czy w innym sklepie - dobra lista zakupów pomoże Wam nie tylko zaoszczędzić czas na robieniu zakupów (dzięki odpowiedniemu posortowaniu w niej produktów), ale również odciągnie od rozglądania się za promocjami na produkty niebędące na naszej liście zakupów. Ostatecznie skorzysta na tym nasz budżet domowy. 

lista fot. Listonic

W sklepie Google Play i AppStorze znajdziemy kilka ciekawych rozwiązań tego typu. Jednym z nich jest polska aplikacja Listonic, która rozpoznaje produkty na liście i odpowiednio je uporządkowuje. Innym ciekawym rozwiązaniem jest Google Keep, które nie tylko umożliwi przygotowanie listy zakupów, lecz również zrobienie notatek do pracy, narysowanie ścieżki dojazdu na zdjęciu mapy i wiele innych.

Zagłosuj

Zdarza Ci się "polować na okazje"?

RadioZET.pl/AM

Oceń