E3 - śwęto graczy, pierwsze zapowiedzi i konferencje

05.05.2017 13:36

W czerwcu wszyscy fani elektronicznej rozgrywki mają swoje święto - odbywające się wtedy targi gier E3 w Los Angeles przynoszą bowiem masę zapowiedzi i informacji na temat nadchodzących produkcji growych i sprzętu.

E3 - śwęto graczy, pierwsze zapowiedzi i konferencje fot. E3

Targi E3 oficjalnie odbędą się między 13 a 15 czerwca Los Angeles Convention Center w Stanach Zjednoczonych, gdzie wszyscy chętni będą mogli ograć najnowsze, nadchodzące tytuły growe. Nieco wcześniej wielcy wydawcy będą mieli swoje specjalne konferencje na których pokażą całemu światu nad czym aktualnie pracują.

Swoich konferencji doczekają się następujący wydawcy i firmy:

  • Electronic Arts (10 czerwca), 
  • Bethesda (11 czerwca), 
  • Microsoft (11 czerwca), 
  • Ubisoft (12 czerwca),
  • Sony (13 czerwca).

Wszystkie konferencje będą transmitowane na żywo w sieci, wiec warto śledzić kanały społecznościowe, by ich nie przegapić.

Do całego wydarzenia dołączy show o nazwie "E3 Coliseum". To specjalne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 13 i 14 czerwca, które podczas transmisji live w sieci, gościć będzie różne studia deweloperskie i wydawców, by na spokojnie mogli zaprezentować swoje gry nie będąc ograniczonym do ramówki konferencji dla prasy. Całość organizuje Geoff Keighley, amerykański dziennikarz związany z branżą gier od lat, który promuje granie i gry w Stanach Zjednoczonych.

Czekacie na E3? Na którą konferencję najbardziej czekacie? Wybierzcie odpowiednią w sondzie poniżej.

Zagłosuj

Najbardziej czekam na konferencję i zapowiedzi od:

RadioZet.pl/AM

Oceń