Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Efekty CGI zostaną wykorzystane do... usunięcia wąsów Supermana

25.07.2017 11:38

Ekipa tworząca efekty specjalne do filmu "Liga Sprawiedliwości" będzie miała ręce pełne roboty. Nie dość, że trzeba tworzyć mnóstwo efektów CGI przy scenach walk, tworzeniu wirtualnych postaci i dodawaniu wybuchów, to artyści będą musieli zająć się również... cyfrowym usuwaniem wąsów, jakie posiada aktor grający Supermana - Henry Cavill.

Efekty CGI zostaną wykorzystane do... usunięcia wąsów Supermana fot. WB / kolaż własny

Henry Cavill musi jednocześnie kręcić zdjęcia do następnego filmu z serii Mission: Impossible, wejść na plan produkcji "Justice League" i po raz kolejny włożyć strój Supermana. Problemem jednak jest fakt, że do MI Cavill musi zapuścić wąsy, a jego umowa ze studiem Paramount zabrania mu ich zgolenia do czasu zakończenia zdjęć. Oznacza to, że podczas kręcenia swoich scen jako Superman, wystąpi wraz ze swoim zarostem, a spece od efektów specjalnych będą musieli je usuwać w post-produkcji.

Warner Bros. może jednak postanowić o zachowaniu wąsów superbohaterowi - wprawdzie wąsy nie bardzo pasują do wizerunku kryptonianina, lecz nowa wizja filmów DC i tak na tyle odbiega od oryginału, że być może pomysł na wąsy Supermana trafi do finalnej produkcji.

Zagłosuj

Co powinno zrobić WB?

RadioZet.pl/AM

Oceń