Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Facebook wprowadza nową funkcję. Nastolatki zachwycone

28.07.2017 10:50
xxx zet

Wpisując w polu komentarzy na Facebooku pewną wyjątkową frazę, możemy podzielić się z innymi użytkownikami naszą miłością i radością.

Facebook wprowadza nową funkcję. Nastolatki zachwycone

Z okazji 20-lecia serii o przygodach Harry'ego Pottera, Facebook wprowadził ciekawą atrakcję - wpisanie w komentarzu w tym serwisie społecznościowym fraz "Harry Potter", "Gryffindor", czy "Hufflepuff", powodowało pojawienie się na ekranie magicznej różdżki wystrzeliwującej konfetti, a wpisana przez nas fraza była napisana innym kolorem.

Sprawdź jakie inne frazy Facebook wyróżnił z okazji 20-lecia książek o Harrym Potterze.

Teraz Facebook umożliwia przesyłanie innym użytkownikom "buziaczków i przytuleń" poprzez wprowadzenie w komentarzach nieformalnego skrótu "xoxo" - "hugs and kisses".

fb

Wystarczy wpisać ten zwrot, a na naszym ekranie pojawią się unoszące się ze szczęścia serca. Wprowadzony skrót ponadto zostanie wyróżniony na czerwono, dzięki czemu przykuje uwagę innych użytkowników.

C_okWiqU0AAvrFm

Facebook bardzo chętnie wprowadza tego typu "smaczki" dla swoich użytkowników. Często dotyczą one konkretnych wydarzeń - jak w przypadku możliwości dodania nowej reakcji wdzięczności z okazji Dnia Matki, lub oznaczenia wpisu "dumą" po polubieniu profilu LGBT

RadioZet.pl/AM

Oceń