Fani rzucili się na iPhone’a X. 20-krotna przebitka na cenie

31.10.2017 11:56
xxx zet

20 000 dolarów – tyle trzeba zapłacić, żeby stać się właścicielem iPhone’a X w chwili, gdy rozpocznie się jego oficjalna sprzedaż. W Polsce ceny też rosną – i znajdują się osoby, które są skłonne zapłacić z górką.

Fani rzucili się na iPhone’a X. 20-krotna przebitka na cenie fot. kadr z wideo

Jubileuszowy iPhone X do najtańszych nie należy – za telefon, który stał się pokazem innowacyjnych mocy Apple, zapłacić trzeba w Polsce niemal 5000 zł. I to za najtańszą wersję.

Wysokie ceny wpłynęły na oferty u operatorów, którzy chcąc zapewnić abonament w wysokości niższej niż 200 zł miesięcznie wprowadzili możliwość podpisania umowy na 24 miesiące z opcją opłacania rat za iPhone’a X przez 3 lata.

fot. zrzut ekranu

Wysokie ceny nie odstraszają miłośników urządzeń Apple i czas oczekiwania na realizację zamówienia na iPhone’a X wynosi w Polsce nawet 4 do 5 tygodni. Podobnie wygląda sytuacja na Zachodzie.

Fanom marki z nadgryzionym jabłkiem pozostaje uzbroić się w cierpliwość bądź też sięgnąć głębiej do kieszeni i odkupić telefon od osoby, którym udało się zakupić telefon w dniu premiery.

fot. zrzut ekranu

Telefony Apple błyskawicznie trafiły na serwisy aukcyjne. Na Allegro najdroższa oferta opiewa na 8,5 tysiąca złotych za wyniesiony z salonu iPhone X, kupca znalazł model oferowany za 7 tysięcy.

Zdecydowanie wyższe ceny padają na eBay – tam za nowiutkiego iPhone’a X żąda się nawet 26 tysięcy dolarów, czyli ponad 20 razy tyle, ile kosztuje przy zakupie w oficjalnym sklepie. Nie wiadomo jednak, czy znajdzie się chętny na taką ofertę – tym bardziej, że nie brak cen wyznaczonych na zdecydowanie niższym poziomie.

Zagłosuj

Zapłaciłbyś więcej, żeby dostać iPhone'a X już teraz?

RadioZET.pl/MT

Oceń