Fotograf Nokii przypadkiem ujawnił kolejnego smartfona - Nokię 9

18.05.2017 14:26

Na rynku jeszcze nie zdążyły zadebiutować pierwsze smartfony po powrocie Nokii, a już wiemy nieco więcej na temat kolejnych modeli.

Fotograf Nokii przypadkiem ujawnił kolejnego smartfona - Nokię 9

Nokia 9 ma rzekomo działać na najmocniejszym obecnie procesorze mobilnym na rynku - Snapdragonie 835. Do tego Nokia ma dołączyć naprawdę sporą ilość pamięci - 4 lub 6 GB, co pozwoli na bezproblemową pracę wielozadaniową.

Przypadkiem do sieci trafił film promujący 4 nowe urządzenia marki Nokia. Ale na rynku są dopiero 3 smartfony tej firmy. Czwartym więc musi być jeszcze niezapowiedziana Nokia 9, która ma być flagowym urządzeniem tej marki.

Materiał wideo został przedwcześnie udostępniony przez wieloletniego fotografa pracującego dla Nokii, a więc możemy ufać prawdziwości materiału. Internauci byli na tyle szybcy, że wykonali kopie materiału wideo i teraz można go obejrzeć w całości.

Zgodnie ze wcześniejszymi spekulacjami urządzenie będzie wyposażone w podwójny aparat główny. Pozwoli to na szereg usprawnień w kwestii wykonywania zdjęć, lecz jeszcze nie mieliśmy okazji do sprawdzenia w jaki sposób producent zamierza to wykorzystać.

nokia 9

Na wizualizacji Nokia 9 wydaje się nie mieć miejsca na skaner linii papilarnych - oznacza to więc, że albo go nie posiada - albo został wbudowany w wyświetlacz, co byłoby bardzo atrakcyjną nowością na rynku, której nie posiada jeszcze konkurencja.

Zagłosuj

Podobają Ci się nowe Nokie?

RadioZet.pl/AM

Oceń