Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Futurystyczny patent Samsunga. Gamingowy smartfon będzie się składać [ZDJĘCIA]

31.01.2019 23:06

Nowy patent Samsunga zaskakuje pomysłowością. Smartfon przeznaczony specjalnie do gier ma się składać! Zostanie wyposażony w miniaturowego gamepada, a także dwa wyświetlacze. Zobaczcie sami, jak wygląda futurystyczny projekt. Co jeszcze o nim wiemy i kiedy może powstać? Premiera nowego smartfona producenta ze składanym ekranem, Galaxy F coraz bliżej!

Futurystyczny patent Samsunga. Gamingowy smartfon będzie się składać [ZDJĘCIA] fot. Let'sGoDigital/Samsung

Nowy patent Samsunga: gamingowy smartfon

Im bliżej premiery składanego smartfona Samsunga, zapowiadanej na marzec 2019 roku, tym bardziej rosną oczekiwania co do nowego modelu. Galaxy F zapewne wyznaczy nowe trendy na rynku, ale to ostatni patent producenta najlepiej sugeruje, w jaką stronę może skierować się tym razem marka. Gamingowy smartfon ze składanym ekranem to na razie dosyć mocno owiany tajemnicą projekt - choć sam patent nie gwarantuje, że zostanie zrealizowany, towarzyszące zgłoszeniu rysunki techniczne już zelektryzowały użytkowników. 

samung fot. Let's Go Digital/ Samsung

Samsung: smartfon ze składanym ekranem

Charakterystyczne przyciski na krawędzi smartfona z zewnętrznym wyświetlaczem i drugim, składanym ekranem tworzą ciekawą, pokazaną na wizualizacjach stworzonych na podstawie patentu całość, którą na pewno nie pogardziłby niejeden zapalony fan gier mobilnych. 

samsung-foldable-gaming-smartphone-1024x639 fot. Let's Go Digital/ Samsung

Wykonał je zespół serwisu Let's Go Digital, chcąc przybliżyć użytkownikom perspektywę, jaką rysuje przed nami Samsung.

foldable-gaming-smartphone-1024x697 fot. Let's Go Digital/ Samsung

Jak już wiadomo, jednym z największych wyzwań stojących przed producentami smartfonów jest trwałość składanych wyświetlaczy. Ich odporność już niedługo zaczną sprawdzać w praktyce właściciele Galaxy F. Spodziewamy się, że testy pozwolą marce na dalsze doskonalenie tego typu modeli i patentowana nowość jednak powstanie. Wygląda obiecująco! 

RadioZET.pl/źródło:Let'sGoDigital;KomputerŚwiat/AG

Oceń