Gamingowe gadżety i tania elektronika w Biedronce. Idealne na prezent?

13.11.2017 13:12

W ofercie dyskontu ponownie przed świętami Bożego Narodzenia na półkach zawitały gadżety i elektronika w atrakcyjnych cenach.

Gamingowe gadżety i tania elektronika w Biedronce. Idealne na prezent? fot. Biedronka

Biedronka - gamingowe gadżety na święta

Od 13 listopada (poniedziałek) w ofercie sieci Biedronka klienci mogą dostać całkiem ciekawe produkty, które zostały wydane pod marką Hykker. Za ich produkcję odpowiada polska firma mPTech Sp. z o. o., którą zapewne lepiej znacie z produkcji sprzętu pod marką myPhone.

Biedronka dzięki partnerstwu z mPTech oferuje swoim klientom całkiem ciekawe i niedrogie gadżety technologiczne, które będą w sam raz na prezent dla kogoś na święta lub po prostu zakup dla siebie.

Zagłosuj

W jakim progu cenowym zwykle kupujesz prezenty?

Projektor Hykker Vision 130 (1)

Projektor Hykker Vision

Jeśli od zawsze marzyłeś, by mieć w domu prawdziwe domowe kino, to może być to zakup w sam raz dla Ciebie. Wprawdzie parametry techniczne nie zachwycają (rozdzielczość 800 na 480 i stosunkowo niska jasność 110 lumenów), jednak za tę cenę trudno wybrzydzać. Na okazjonalne wieczory filmowe taki projektor może być jak znalazł.

Zestaw Gaming Master FX Hykker_7

Sprzęt gamingowy

Gracze, którzy szukają niedrogiego sprzętu do swojego hobby, powinni zainteresować się tą ofertą. Za 149 złotych dostaniemy klawiaturę mechaniczną, za 39,99 zł zestaw mysz i podkładka, a także za 39,99 zł heaset gamingowy z mikrofonem.

Smartwatch Hykker kompozycja1

Smartwatch za mniej niż 100 złotych

To chyba najciekawszy produkt z nowej oferty Hykkera - za 89,90 zł możemy kupić całkiem atrakcyjnie wyglądający smartwatch. Po podłączeniu do smartfona przez Bluetooth będziemy mogli na nim otrzymywać powiadomienia o połączeniach przychodzących i otrzymanych wiadomościach, a także na nie odpisać bezpośrednio z poziomu zegarka. Mały wyświetlacz 1,22" wprawdzie nie zachwyca parametrami, ale w zupełności wystarczy do tego typu zastosowań.

Stosunkowo duża bateria powinna wystarczyć na około 3 dni pracy jak zapewnia producent, ale za tę cenę trudno oczekiwać cudów.

W ofercie Biedronki pojawiły się również inne promocje, które możecie sprawdzić w galerii dostępnej poniżej.

RadioZet.pl/AM

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie:

Oceń