Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Google organizuje wakacyjną wyprzedaż w Sklepie Play

30.06.2017 14:30

Wyprzedaż w przypadku dóbr cyfrowych jest raczej niemożliwa, bo te nie są w stanie się skończyć, lecz tak duże promocje zawsze przyjmujemy z radością. 

Google organizuje wakacyjną wyprzedaż w Sklepie Play fot. pexels

Od dzisiaj w cyfrowym sklepie Google Play, dostępnym na większości urządzeń z systemem Android, każdy z Was może skorzystać z rozmaitych promocji na gry i aplikacje, a także materiały multimedialne - muzykę i filmy VOD.

Każda z kategorii posiada całkiem pokaźne obniżki cen, a produktów objętych promocjami są dziesiątki. Jeśli więc szukacie jakichś ciekawych i tanich gier lub filmów do obejrzenia w te wakacje - to promocja jest "jak znalazł".

store

To nie pierwsza tego typu duża promocja w sklepie Google. Firma dzięki temu chce ocieplić wizerunek tej cyfrowej platformy i zachęcić użytkowników smartfonów i tabletów do jej częstszego odwiedzania. Z innych ciekawych akcji promocyjnych Google w ramach "Free App of the Week" udostępnia za darmo grę lub aplikację, która normalnie dostępna jest jedynie za opłatą.

Jeśli chodzi o polski Google Play, użytkownicy najchętniej sięgają po aplikacje społecznościowe i takie, które oferują zniżki do sklepów. Przez długi okres pozycję numer 1 na liście pobieranych aplikacji zajmowała aplikacja Rossmana, dająca dodatkowe rabaty i promocje niedostępne dla tradycyjnych klientów.

RadioZet.pl/AM

Oceń