Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grasz i pomagasz. Polska gra wspiera schroniska dla zwierząt

02.10.2017 12:15

Takiej polskiej gry jeszcze nie było – budując schronisko dla zwierząt w Petsbury pomagasz prawdziwym zwierzętom czekającym na adopcję.

Grasz i pomagasz. Polska gra wspiera schroniska dla zwierząt fot. materiały prasowe

Zadaniem gracza jest prowadzenie i rozbudowywanie schroniska - dzięki odpowiedniej infrastrukturze będą mogli fachowo zajmować się odnalezionymi bezdomnymi pupilami i przygotowywać je do adopcji.

Trzeba zadbać o dobre samopoczucie odnalezionych zwierząt, nakarmić je oraz pobawić się z nimi – uspokojone i szczęśliwe psy i koty trafiają do nowych rodzin, a gracz zyskuje dzięki temu zasoby potrzebne do rozbudowania schroniska o nowe budynki, dające większe możliwości pielęgnowania zwierzaków.

Z czasem, gdy w schronisku zaczną pokazywać się nowe gatunki i rasy zwierząt, gracz będzie musiał dysponować rozbudowaną infrastrukturą, żeby się nimi należycie zająć.

fot. materiały prasowe

Twórcy gry, studio Garmory, część przychodu z gry przekazują Fundacji Karmimy Psiaki – wspiera ona stale 16 schronisk na terenie całej Polski. Dzięki jej działaniom udało się znaleźć nowy dom dla ponad 700 pupili.

Gra dostępna jest za darmo w sklepie Google Play – rozgrywkę można sobie ułatwić wykupując paczki surowców.

Zagłosuj

Zagrasz?

RadioZET.pl/MT

Oceń