Gry na smartfona w niskich cenach w akcji charytatywnej

18.04.2017 15:48

Jeśli chcecie nieco się rozerwać w podróży lub domowym zaciszu podczas gry na urządzeniu mobilnym - Humble Bundle przygotowało kolejną paczkę gier do kupienia w atrakcyjnie cenie.

Gry na smartfona w niskich cenach w akcji charytatywnej fot. Humble Bundle

Kupując pakiet gier na Humble Bundle za określoną kwotę możecie nie tyko zgarnąć atrakcyjny pakiet gier mobilnych, lecz również będziecie mogli wskazać jaki procent z wpłaconej kwoty zostanie przekazany jako darowizna dla Electronic Frontier Foundtation - fundacji charytatywnej dbającej o prawa użytkowników w sieci i Child's Play Charity - fundacji, która zapewnia rozrywkę dla chorym dzieciom w szpitalach.

Humble Bundle jak zawsze przygotowało 3 progi darowizn - wpłata odpowiednio wysokiej kwoty daje dostęp do danej grupy gier przeznaczonej na urządzenia mobilne z Androidem.

gry

Wpłacając dowolną kwotę otrzymamy 3 gry - Grim Fandango, Kathy Rain i Machinarium. Wpłata już nieco wyższej kwoty jaką jest 4$ zagwarantuje dostęp do gier z niższego progu plus Her Story, Socrery! 4, Burly Men at Sea. Natomiast wpłacenie 6$ zagwarantuje również gry Lumino City i Samorost 3.

Akcje Humble Mobile Bundle możecie znaleźć w tym miejscu. 

Zagłosuj

Jak często kupujesz gry, filmy lub muzykę na wyprzedażach?

RadioZet.pl/AM

Oceń