Hykker SmartyFit 2 w Biedronce. Tani sposób na bycie fit?

25.09.2017 09:41

69,90 zł - tyle trzeba zapłacić za wielofunkcyjną opaskę, dzięki której poznamy dokładne statystyki swojej dziennej aktywności oraz przejmiemy częściowo zdalną kontrolę nad smartfonem. 

Hykker SmartyFit 2 w Biedronce. Tani sposób na bycie fit? fot. materiały prasowe

Hykker SmartyFit 2 to ulepszona wersja inteligentnej opaski, która była już sprzedawana w Biedronce. Poprawiono przede wszystkim wygląd i wykonanie - materiały opaski są przyjemne w dotyku, moduł elektroniczny przypomina wyglądem o wiele droższe gadżety tego typu produkowane przez światowe marki.

Inteligentna opaska Hykker SmartyFit 2 potrafi monitorować:

  • liczbę kroków
  • przebyty dystans
  • spalone kalorie
  • czas snu

Gadżet pełni też rolę zegarka z datownikiem i budzikiem, pozwala ponadto na ustawianie przypomnień.

Po sparowaniu z dedykowaną jego obsłudze aplikacją GetFit2.0 można także wykorzystywać opaskę do zdalnego robienia zdjęć smartfonem - przy czym trzeba pamiętać, że jest to możliwe tylko poprzez aplikację aparatu wbudowaną w program Hykkera, a to może wpływać niekorzystanie na jakość robionych fotografii.

Opaska Hykker SmartyFit 2 jest odporna na kurz i zachlapanie zgodnie z normą IP54 - można z nią chodzić po deszczu, ale dłuższe wystawianie na działanie wody nie jest wskazane.

Informacje wyświetlane są na ekranie OLED.

Gadżet dostępny jest w sklepach Biedronka w cenie 69,90 zł od 25 września 2017 roku. Wybierać można spośród trzech wersji kolorystycznych: czarnej, zielonej i niebieskiej.

Zagłosuj

Sprawdzacie swoje dzienne statystyki?

RadioZET.pl/MT

Oceń