Hykker Vintage Sound - tani gramofon z Biedronki

27.11.2017 10:33

Z tego gramofonu można korzystać nawet na pikniku – wygląda jak walizka, więc łatwo go przenosić, a jako źródło zasilania może służyć bank energii. 

Gramofon Hykker Vintage Sound wraca do Biedronki – podobnie jak za pierwszym razem, sprzęt został wyceniony na 159 zł, co jest niską ceną. Jak gramofon polskiego producenta sprawdza się w praktyce?

Gramofon Hykker wyposażony jest w półautomatyczny mechanizm odtwarzania płyt winylowych – po przesunięciu ramienia z igłą nad płytę zostaje uruchomiony napęd talerza, który samoczynnie wyłącza się po dotarciu do końca nagrania.

Hykker Vintage Sound odtwarza muzykę przez wbudowane głośniki o mocy 3 W – do gramofonu można także podłączyć zewnętrzne kolumny przez łącze RCA znajdujące się z tyłu obudowy bądź podłączyć słuchawki do gniazda mini jack.

Gramofon potrafi nie tylko odtwarzać płyty winylowe, lecz także zapisywać je w postaci cyfrowej w formacie WAV, który w prosty sposób można przekonwertować do MP3 na komputerze. Pliki tego typu można również odtwarzać na gramofonie po włożeniu do odpowiedniego gniazda zawierającego je pendrive’a lub karty pamięci SD o pojemności maksymalnej 32 GB.

Razem z gramofonem Hykker Vintage Sound do sprzedaży trafił duży, plenerowy głośnik Hykker Outdoor Sound oraz kolekcja 22 płyt winylowych różnych wykonawców – każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oferta obowiązuje od 27 listopada 2017 roku.

Zagłosuj

Jak wolisz słuchać muzyki?

RadioZET.pl/MT

Oceń