Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

IEM 2018 znów w Katowicach. Znamy termin i ceny biletów

25.10.2017 14:26
xxx zet

Finały rozgrywek Intel Extreme Masters rozgrywane są w katowickim Spodku od kilku lat i zawsze przyciągają nadkomplet widzów. Walki o mistrzostwo świata 2018  w CS:GO i StarCraft II ponownie zostaną rozegrane w Polsce.

IEM 2018 znów w Katowicach. Znamy termin i ceny biletów fot. kadr z wideo

Impreza została podzielona na dwie części. Podczas pierwszego weekendu (24-25 lutego 2018) odbędą się eliminacje w DOTA2 – zwycięzcy wystąpią w finałowym turnieju The International. Pula nagród dla zawodników wynosi 3,4 mln zł.

W dniach 3-5 marca 2018 odbędą się finałowe rozgrywki Intel Extreme Masters w Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II. Dla najlepszych przewidziano nagrody o wartości odpowiednio 2 mln i 900 tys. zł.

fot. materiały prasowe

W oba weekendy będzie można zwiedzić strefę IEM Expo, w której swoje propozycje pokazywać będą producenci sprzętu dla graczy - dokładnie, jak na Poznań Game Arena czy T-Mobile Warsaw Games Week.

Wejście na Intel Extreme Masters w Katowicach jest darmowe – osoby, które nie chcą stać w kolejkach mogą wykupić wejściówki. Bilet na jeden dzień wyceniona na 60 zł, karnet na 3 dni to koszt 150 zł. Widzowie chcący mieć najlepsze miejsca w czasie turniejów CS:GO i SC II mogą kupić bilety Premium, kosztującą już 500 zł. Wejściówka God Mode, obejmująca dostęp VIP do wszystkich atrakcji oraz dwa noclego w hotelu, to koszt 4000 zł.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 2 listopada 2017 roku.

Zagłosuj

Oglądasz e-sport?

RadioZET.pl/MT

Oceń