Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Instagram testuje nową funkcjonalność - może Wam się przydać

26.06.2017 13:20

Obecnie testowana funkcja pozwoli nam wkrótce na udostępnianie materiałów jedynie dla wybranych osób.

Instagram testuje nową funkcjonalność - może Wam się przydać fot. pexels

Instagram obecnie prowadzi zaawansowane testy nowej funkcji. Jeśli wkrótce trafiłaby do wszystkich użytkowników, to moglibyśmy upubliczniać swoje zdjęcia jedynie w "prywatnych gronach".

"Ludzie starają się hakować Instagrama, by tworzyć mniejszą grupę odbiorców." - mówi Robby Stein, główny zarządzający projektem w Instagramie.

fav

Nowa i praktyczna funkcjonalność nazwywa się po angielsku "Favorites", co można przetłumaczyć jako "Ulubieni". Dzięki niej, podczas publikacji nowego materiału, będziemy mogli wybrać konkretne osoby, które będą widziały nasz materiał na swojej liście powiadomień.

Lista ulubieńców jest jedna i jest prywatna, a więc nikt inny nie podejrzy, kto na niej się znajduje. Nie ma limitu osób, które możemy dodać do tej listy, lecz firma przewiduje, że zwykle znajdzie się na niej od 10 do 30 osób.

Funkcjonalność pozwoli na udostępnienie bardziej prywatnych lub ukierunkowanych dla konkretnej grupy materiałów, zdjęć lub wideo, a także umożliwi wprowadzenie pewnej dozy prywatności w tego typu serwisie społecznościowym.

RadioZET.pl/AM

Oceń