Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Instagram wprowadza kolejną funkcję, która może być hitem

27.10.2017 11:48
xxx zet

Superzoom pozwoli nam na nagranie wideo inspirowanego krótkim filmikiem sprzed dekady.

Instagram wprowadza kolejną funkcję, która może być hitem fot. Instagram

Pamiętasz filmik "Dramatic Chipmunk" przedstawiający dramatyczną scenę zbliżenia kamery na pręgowca amerykańskiego, który w akompaniamencie muzyki pokazuje zaskoczenie na swojej twarzy? Teraz będziesz mógł samodzielnie nagrać takie wideo, w którym zagrasz główną rolę.

Nowa funkcja zmierzająca na Instagrama została nazwana "Superzoom". Wystarczy, że zostanie wybrana z poziomu funkcji nagrywania na ekranie kamery w aplikacji, a całość zadziała automatycznie. W momencie gdy zostanie naciśnięty przycisk nagrywania, aplikacja namierzy pozycję naszej twarzy, a następnie rozpocznie proces. Po sekundzie rozpocznie się gwałtowny najazd kadru na naszą twarz, a my będziemy mogli wykonać cokolwiek nam przyjdzie do głowy, byleby zaskoczyć widza. Ponadto do gotowego wideo zostanie dodana dramatyczna muzyka, z której znana było również oryginalne wideo.

GIF

Instagram również przygotował dla swoich użytkowników prezent z okazji Halloween. W aplikacji czekają specjalne filtry, które uświetnią nasze zdjęcia lub relacje wideo.

Zagłosuj

Używasz filtrów lub masek do robienia zdjęć w Instagramie?

RadioZet.pl/AM

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie:

Oceń