Jak będzie nazywać się następny iPhone? SONDA

02.08.2017 13:00

Pogłoski mówią, że w tym roku Apple może wypuścić nawet 3 nowe modele iPhone'a.

Jak będzie nazywać się następny iPhone? SONDA

Od początku roku już kilka razy publikowaliśmy artykuły informujące o przeciekach na temat iPhone'ów, które Apple ma zapowiedzieć na tegorocznej jesieni.

Firma może mieć w rękawie kilka asów. Już od dłuższego czasu jesteśmy przyzwyczajeni, że Apple wypuszczając nowy model iPhone'a wydaje go w dwóch wersjach - o standardowej przekątnej ekranu i o większym ekranie, mocniejszej baterii - a także jak w przypadku iPhone'a 7, podwójną kamerą usprawniającą jakość wykonywanych zdjęć.

Tegoroczny iPhone - o prawdopodobnej nazwie iPhone 8, będzie jednym z najdroższych smartfonów wydanych do tej pory - plotki mówią nawet o kwocie 999 dolarów, za najbardziej podstawową wersję.

Firma jednak obchodzi w tym roku 10. lecie istnienia iPhone'a. Dokładnie 29 czerwca 2007 roku na rynku zadebiutowało to przełomowe urządzenie z dotykowym ekranem. Możemy w związku z tym spodziewać się, że Apple przygotuje z tej okazji coś specjalnego - a może to być jubileuszowy model iPhone'a. Tak jak w przypadku iPhone'a SE lub iPhone'a 5C, urządzenie łamałoby dotychczasową linię wydawniczą nowych smartfonów i istniałoby na rynku obok głównego modelu iPhone'a. Jak więc będzie się nazywać?

Plotki o jubileuszowym modelu iPhone'a krążą po sieci od wielu tygodni. Jedni mówią o nim jako iPhone 7S - miałby być wtedy usprawnioną wersją obecnej siódemki, a model 8. byłby flagowcem marki. Inne pogłoski mówią o urządzeniu, które oddawałoby hołd pierwszej wersji iPhone'a - a jego nazwą byłby po prostu "iPhone".
Naszym zdaniem urządzenie wypuszczone z okazji 10. lecia powinno zostać nazwane jako "iPhone X", lecz firma konkurowałaby tym samym nazewnictwem chociażby z nową konsolą Microsoftu - Xbox One X, która debiutowałaby w tym samym okresie.

A Waszym zdaniem jak będzie nazywał się nowy iPhone? Dajcie nam znać, która nazwa byłaby najlepsza poprzez zagłosowanie w sondzie dostępnej poniżej.

Zagłosuj

Jak będzie nazywać się jubileuszowy iPhone?

RadioZet.pl/AM

Oceń