Jak obejrzeć bonusowe odcinki Ucha Prezesa w ShowMax za darmo?

11.05.2017 13:30

Pierwszy sezon serialu polityczno-komediowego "Ucho Prezesa" dobiegł końca. Obecnie można oglądać wszystkie odcinki na YouTube, ale umowa współpracy z ShowMaxem zapewniła 2 dodatkowe odcinki na wyłączność dla tej platformy. Jak je obejrzeć za darmo?

Jak obejrzeć bonusowe odcinki Ucha Prezesa w ShowMax za darmo? fot. Showmax

Jeśli śledzicie produkcję tego zabawnego pastiszu naszej polskiej polityki, za powstanie którego odpowiada Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju), to zapewne wiecie, że od pewnego czasu serial zyskał sponsora w postaci platformy ShowMax.

W ramach tej współpracy platforma miała zapewnione premierowe seanse odcinków serialu. Użytkownicy ShowMaxa nowy odcinek mogli oglądać w czwartek, a dopiero w następny poniedziałek można było obejrzeć ten odcinek na YouTube.

Teraz, gdy serial się skończył, na platformie ShowMax dostępne będą 2 dodatkowe odcinki, które obejrzeć będą mogli jedynie posiadacze konta w tej usłudze. Na szczęście subskrypcja usługi nie jest droga - 19,90 zł miesięcznie to jeszcze nie majątek, a prócz obejrzenia "Ucha Prezesa" można zyskać dostęp jeszcze do innych seriali i produkcji filmowych. Jeśli nie chcecie kupować kota w worku, możecie legalnie skorzystać z darmowego dwutygodniowego okresu testowego.

Wystarczy na stronie usługi wybrać opcję "Wypróbuj za darmo przez 14 dni", a zostaniecie przeniesieni na stronę rejestracji. W celu dokończenia rejestracji, prócz standardowego podania maila i hasła, należy wprowadzić metodę płatności za przyszłe miesiące subskrypcji (jednocześnie jest to metoda na ew. "cwaniaków", którzy chcieliby korzystać z darmowego okresu w nieskończoność).

max

Jeśli chcielibyście jednak od razu zrezygnować z automatycznego przedłużenia subskrypcji po zakończeniu darmowego okresu próbnego, należy przejść do sekcji ustawień konta - "Moje konto", następnie w sekcji "Zarządzaj subskrypcją" wybrać funkcję "Anuluj subskrypcję".

max_cancel

I tak dzięki temu można "za darmo" obejrzeć kolejne odcinki "Ucha Prezesa" - przynajmniej w trakcie tego darmowego okresu próbnego na Showmax.

Zagłosuj

Oglądałeś wszystkie dotychczasowe odcinki "Ucha Prezesa"?

RadioZet.pl/AM

Oceń