Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jak wyglądała praca na komputerze w latach 90-tych?

13.07.2017 14:00

Ten zabawny i pomysłowy symulator pracy na systemie Windows 95 pozwoli Wam to sprawdzić!

Jak wyglądała praca na komputerze w latach 90-tych?

Czasem gry komputerowe potrafią sprawić, że nieźle się napracujemy. W przypadku tej gry, którą uruchomimy z poziomu naszej przeglądarki, będziemy mogli naprawdę popracować, jednocześnie cofając się do czasów Windowsa 95.

3

Wspomniana gra nazywa się "It Is As If You Were Doing Work" - gra jest dostępna z poziomu przeglądarki i możecie ją uruchomić z tego linka. Wprawdzie zadania, jakie musimy w niej podjąć są czasem ekstremalne i dosyć dziwne, to jednak jest w tym coś ekscytującego i nostalgicznego, kiedy widzi się te proste okna aplikacji i słyszy charakterystyczne dźwięki wydawane przez system.

Podczas wykonywania obowiązków w tym symulatorze pracy, będziemy czasem musieli odpisać na maila lub na szybko sporządzić raport, a jeśli wszystko wykonamy poprawnie - będziemy mogli sobie zrobić kilka minut przerwy i uruchomić jedną z gier umieszczonych na pulpicie, uruchomić odtwarzacz muzyki, czy nawet zmienić tapetę systemu!

2

Czasem miło jest powrócić do tych dawnych, z pozoru prostszych czasów, nie sądzicie? Warto spróbować wybrać się na tego typu prostą podróż do przeszłości, chociaż na chwilę.

Czy pracowałeś w latach 90-tych na komputerze?

RadioZet.pl/AM

Oceń