Jakie emoji są najpopularniejsze na Facebooku?

18.07.2017 11:10

Według raportu opublikowanego przez Facebook rządzą serca i łzy.

Jakie emoji są najpopularniejsze na Facebooku? fot. Facebook

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jakich "buziek" używamy najczęściej w naszych postach - już nie musicie. Facebook bowiem opublikował ciekawe wykresy przedstawiające zaskakujące wyniki.

Jak możecie zobaczyć na grafice dostępnej nieco wyżej, najczęściej używanym emoji jest buźka płacząca ze śmiechu. Na drugim miejscu znajduje się zakochane emoji, a trzecie miejsce to wysyłanie całusa. Czy Wy również używacie najczęściej tych konkretnych emoji?

emoji2

Kolejna grafika przedstawia z kolei kraje, w których najczęściej dodawane są emoji, a także wyszczególniono, jakich znaków używają najczęściej. Podczas gdy w Wielkiej Brytanii bardzo często dzieli się tym, że płacze się ze śmiechu, tak w Stanach Zjednoczonych jest podobnie, lecz tam śmieją się ze śmiechu i to leżąc.

Wprawdzie nie ma tu żadnych bardziej szczegółowych informacji, jak chociażby okres, w którym przeprowadzono to badanie, ani skąd pochodzą te dane (z postów użytkowników, komentarzy lub czatu), lecz można zaufać, że nie zostały wyssane z palca.

Zagłosuj

Gdzie najczęściej dodajesz emoji?

RadioZet.pl/AM

Oceń