Jakie plany po pracy? Ostatni dzień na filmowy wieczór z ShowMaxem! 31 stycznia platforma kończy działalność [WIDEO;LISTA FILMÓW]

31.01.2019 16:59

31 stycznia 2019 roku platforma ShowMax kończy działalność po niecałych dwóch latach funkcjonowania na terenie Polski. Czym spowodowana jest decyzja? Tłumaczymy, co stoi za zniknięciem platformy i czy dane jej użytkowników również znikną od razu. Dzisiejszy wieczór to ostatnia szansa dla widzów na sprawdzenie filmów i seriali, jakie oferował ShowMax. To co, jakie plany na seans?

Jakie plany po pracy? Ostatni dzień na filmowy wieczór z ShowMaxem! 31 stycznia platforma kończy działalność [WIDEO;LISTA FILMÓW] fot. YouTube

ShowMax znika z Polski (31.01.2019)

Platforma ShowMax już dziś, 31 stycznia 2019 roku kończy swoją działalność, znikając z Polski. Decyzja to następstwo podjętych przez Naspers Group kroków na celu do wycofania się z  działalności w sektorze rozrywki wideo prowadzonej w ramach MultiChoiceGroup, do której włączony została także platforma. Czy to oznacza, że dane jej użytkowników również od razu zostaną usunięte? Nie do końca! "Musimy przechowywać niektóre dane osobowe, które są niezbędne dla celów związanych z roszczeniami prawnymi oraz przestrzeganiem obowiązków wynikających z przepisów prawa, zaś dane niepotrzebne dla tych celów zostaną usunięte. Przechowywane przez nas dane będą znajdować się w archiwum i nie będą używane dla innych celów" - poinformowała spółka w oficjalnym komunikacie. O bezpieczeństwo swoich danych widzowie ShowMaxa mogą więc być całkowicie spokojni. Jedyne, czym powinni się teraz zająć to wybór filmów i seriali, którymi najlepiej pożegnać się z platformą.

Filmy i Seriale na Showmaxie

Choć ShowMax Polska za chwilę stanie się przeszłością, macie jeszcze chwilę, aby sprawdzić jego zasoby. Jeśli jesteście np. fanami sensacji, dodany na platformę 10 stycznia 2019 roku film "Pasażer" z Liamem Neesonem powinien przypaść wam do gustu.

Od filmów wolicie raczej seriale? W ofercie ShowMaxa znajdziecie ich całkiem sporo. Choć jeden wieczór to może trochę zbyt mało, aby "połknąć" od razu cały sezon, warto sprawdzić, czy dana seria w ogóle nam odpowiada. Dobrym pomysłem są też zawsze lokalne, satyryczne produkcje, na które ShowMax mocno stawiał. 29 stycznia 2019 roku dodano np. nowy odcinek niemalże kultowej już serii "Ucho Prezesa".

Co jeszcze możemy wam polecić z bogatej oferty filmowej znikającej z Polski platformy? Jeden z naszych ulubionych filmów z niezawodnym Billem Murrayem - "Broken Flowers" w reżyserii Jima Jarmuscha. Genialna ścieżka dźwiękowa to tylko jeden z atutów tego tytułu.

A kto tak jak my lubi odświeżyć sobie filmy z dawnych lat, tego może skusić również "Być jak John Malkovich"

Miłego oglądania!

RadioZET.pl/AG

Oceń