Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jesteś fanem Gwiezdnych Wojen? Z tymi odkurzaczami moc będzie z Tobą!

11.10.2017 11:39

Samsung Star Wars POWERbot zachwyci swoim wyglądem każdego fana uniwersum z odległej galaktyki.

Jesteś fanem Gwiezdnych Wojen? Z tymi odkurzaczami moc będzie z Tobą! fot. Samsung

Jeśli szukałeś powodu do kupienia nowoczesnego, automatycznego odkurzacza, który samodzielnie uruchomi program sprzątający, dzięki czemu nawet nie będziesz musiał myśleć o odkurzaniu lub zamiataniu podłóg - teraz Samsung daje Ci go niemalże jak na tacy. Odkurzacze POWERbot od Samsunga bowiem nie tylko wykonają za Ciebie część obowiązków domowych, lecz również z dumą będziesz mógł zaprezentować je jako strażników Twojego domowego imperium.

Star Wars POWERbot to limitowane wydanie robotów sprzątających Samsunga, które potrafią dokonać automatycznego porządku w naszym mieszkaniu - oczywiście w zakresie czystości podłóg.

Oprogramowanie Visionary Mapping Plus i czujnik FullView Sensor 2.0 współpracują ze sobą, by robot sprzątający mógł wykonać skan naszego mieszkania lub domu, w celu stworzenia wirtualnej mapy. Dzięki temu robot będzie wiedział, czy wszystkie zakamarki pomieszczeń zostały oczyszczone, a kształt urządzenia pozwoli na dokładne oczyszczenie podłóg nawet przy krawędziach ścian i mebli stojących na podłodze.

Oczywiście robot i bez wyglądu inspirowanego Darthem Vaderem i Stormtrooperem doskonale spełni swoje zadanie, ale trzeba przyznać, że Samsung stworzył całkiem atrakcyjny gadżet filmowy, który w końcu nie będzie bezczynnie leżeć na półce. 

Nie znamy jeszcze polskiej ceny robotów, jednak w Stanach Zjednoczonych wyceniono je na 700 dolarów za wersję białą ze Stormtrooperem (ok. 2550 zł) i 800 dolarów za czarną z Darthem Vaderem (ok. 2900 zł).

Zagłosuj

Która wersja robota sprzątającego podoba Ci się bardziej?

RadioZet.pl/AM

Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie i rozpoznaj starszy model telefonu:

Oceń