Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Każdy rodzic będzie chciał kupić tę kołyskę zrobioną przez Forda

10.04.2017 10:51

Jeśli macie dziecko, to zapewne wiecie o tym, jak łatwo potrafi zasnąć w samochodzie. Firma Ford wpadła więc na niekonwencjonalny pomysł.

Każdy rodzic będzie chciał kupić tę kołyskę zrobioną przez Forda fot. Ford

Wiele dzieci zwykle już kilka minut po rozpoczęciu podróży twardo zasypia, co niewątpliwie jest zbawienne dla rodziców. Ford postanowił więc odkryć sekret tego, co sprawia, że podróż samochodem ma taki wpływ na dzieci i na podstawie tej wiedzy, stworzył kołyskę idealną. 

Zagłosuj

Czy Twoje dziecko zasypia/zasypiało podczas jazdy samochodem?

Kołyska nosi roboczą nazwę Max Motor Dreams i idealnie oddaje "efekty", jakich dokonuje auto podczas jazdy. Pozwala to znacznie umilić sen maluszkowi, zupełnie jak podczas podróży. Wbudowane silniczki kołyszą dzieckiem w rytm jazdy samochodu, światła led naśladują światła latarni, a umieszczony od spodu głośnik naśladuje dźwięki silnika.

Co ciekawe kołyska może w 100% być dopasowana do naszego samochodu, dzięki jej "smart" funkcjom. Używając aplikacji w naszym smartfonie dokonamy analizy jazdy naszego pojazdu, głośności silnika, naszego stylu jazdy, a następnie prześlemy te dane do Max Motor Dreams. Dziecko dzięki temu nie odczuje różnicy między snem w naszym konkretnym aucie, a snem w kołysce.

Na razie kołyska jest jedynie w fazie projektu. Być może, jeśli zostanie udoskonalona, a koszty jej wytworzenia zmaleją, to doczekamy się wprowadzenia tego produktu na rynek. Tysiące rodziców na pewno ustawiłoby się po nią w kolejce.

RadioZet.pl/AM

Oceń