Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Klienci Orange bez internetu. Wielka ogólnopolska awaria

24.05.2017 17:30

Korzystający z telefonów komórkowych w sieci Orange mają w całej Polsce problemy z dostępem do internetu oraz zasięgiem. Operator poinformował, że jest świadomy problemu i pracuje nad jego rozwiązaniem.

Klienci Orange bez internetu. Wielka ogólnopolska awaria fot. EVERYDAYLIFEMODERN, CC BY 2.0

Największe problemy występują na terenie dużych miast i aglomeracji - większość raportów o problemach z połączeniem pochodzi z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Trójmiasta.

Orange prosi o cierpliwość - trwają prace mające odnaleźć źródło problemu. Więcej szczegółów na temat incydentu można spodziewać się uporaniu się z awarią.

W zwyczaju operatorów komórkowych mających problemy z oferowaniem usługi transferu danych jest wynagradzanie klientów możliwością korzystania z internetu bez limitów - zapewne podobnej rekompensaty można spodziewać się i w tym przypadku.

Klienci potrafią wykorzystać taki upominek bezlitośnie - rekordzistom udawało się pobrać w czasie weekendu kilkaset GB danych.

Aktualizacja:

- Sytuacja wróciła do normy, powinniście już móc korzystać ze wszystkich usług. W przypadku problemów zrestartujcie urządzenie - brzmi oficjalny komunikat Orange.

Zagłosuj

Mieliście problemy z łączeniem się z internetem przez sieć Orange?

RadioZET.pl/MT

Oceń