Kolejna duża aktualizacja Windowsa pojawi się w październiku - co wiemy?

01.09.2017 10:00
xxx zet

Datę zdradziła firma Lenovo, publikując tę informację przed czasem na stronie produktu nowego komputera.

Kolejna duża aktualizacja Windowsa pojawi się w październiku - co wiemy? fot. Microsoft

Zapowiedź daty wydania aktualizacji Windows 10 dostrzegł serwis PC World, który na stronie produktu nadchodzącego urządzenia hybrydowego Lenovo - Miix 520 odnalazł stosowną wzmiankę.

Jeśli ta informacja jest prawdziwa, to następna duża aktualizacja systemu Windows 10 będzie dostępna do pobrania za darmo już 17 października. Data ta pokrywałaby się z naszymi domysłami, że duża aktualizacja Windowsa zadebiutuje na przełomie początku roku szkolnego i studenckiego.

Jesienna aktualizacja Windows 10 ma wprowadzić po raz kolejny dość duże zmiany i szereg nowych funkcjonalności do systemu.

W "Fall Creators Update" otrzymamy między innymi możliwość sprawdzenia obciążenia karty graficznej czy usprawnione skalowanie do dużych rozdzielczości - posiadacze monitorów 4K lub o większej rozdzielczości powinni się ucieszyć.

Kolejna-duza-aktualizacja-Windows-tej-jesieni-nowe-informacje_article

Jeśli wciąż nie jesteście przekonani do używania Microsoft Edge, to być może zmiany, jakie wprowadzi do tej przeglądarki Microsoft pozwolą Wam spojrzeć na nią bardziej przychylnym okiem.

Aplikacje, które można pobierać ze sklepu Microsoftu otrzymają potężną zmianę wyglądu - dzięki nowemu, natywnemu API aplikacje pisane z myślą o Windows 10 i konsolach z rodziny Xbox zyskają na wyglądzie.

win10

Microsoft, wśród wielu nowości, jakie ma wprowadzić aktualizacja, wymienia również aplikację Story Remix, czyli Windows Movie Maker dostosowany do obecnej technologii. W edytorze wideo usprawnimy jakość zdjęć i filmów, a także w prosty sposób zmontujemy np. wideo z naszych wakacji.

Zagłosuj

Zamierzasz zaktualizować swój komputer do nowej wersji?

RadioZet.pl/PCWorld/AM

Oceń