Kolejny "sprytny" operator na rynku - UPC ostrzega

02.06.2017 11:29

UPC ostrzega przed działalnością firmy Telekomunikacja Cyfrowa, która już wcześniej otrzymała czerwoną kartkę od UOKiK.

Kolejny "sprytny" operator na rynku - UPC ostrzega fot. pexels

"Od pewnego czasu obserwujemy zachowania przedstawicieli spółki Telekomunikacja Cyfrowa Sp. z o.o., które mogą naruszać Państwa prawa jako klientów UPC Polska i narażać na straty finansowe." - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu UPC opublikowanym na stronie informacyjnej firmy.

Już wcześniej Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta wystawił złą notę dla tej spółki, która potrafi kontaktować się z klientami danej firmy podając się za obecnego operatora.

Dodatkowo ukrywają informacje o rzekomej promocji, która wprawdzie wprowadza niższe niż dotychczasowo płacone stawki abonamentu, lecz tylko na okres dwóch miesięcy po podpisaniu umowy. Dodatkowo firmę oskarża się o nie pozostawianie klientom kopii podpisanych umów, co znacznie utrudnia składanie ewentualnych reklamacji.

Dalsza część komunikatu UPC to kolejne ostrzeżenie o działalności Telekomunikacji Cyfrowej, która praktykuje złe metody wobec klientów i swojej konkurencji.

"

"W związku z tym przypominamy, że:
– przedstawiciele UPC Polska posiadają imienne identyfikatory z logotypem i nazwą spółki UPC Polska Sp. z o.o.
– umowy przedstawiane klientom przez przedstawicieli UPC Polska posiadają logotyp i nazwę spółki UPC Polska Sp. z o.o.
- zmiany dotychczasowej umowy abonenckiej (w tym podpisywanie aneksów i umów przedłużających dotychczasową umowę) nigdy nie odbywają się w mieszkaniu klienta. Osoby posiadające umowę abonencką z UPC Polska mogą ją przedłużyć wyłącznie: telefonicznie, online lub w salonie obsługi klienta.
Prosimy o zachowanie ostrożności, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt z infolinią UPC Polska 813 813 813." "

Zagłosuj

Otrzymałeś kiedyś propozycję umowy od "lewego" operatora?

RadioZet.pl/AM

Oceń