Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Aga Kołodziejska
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Konferencja Microsoftu Build 2017 - czego możemy się spodziewać?

10.05.2017 12:55

10 maja odbędzie się konferencja Microsoftu - Build 2017. Zobaczcie, o czym Microsoft zamierza mówić i czego możemy się dodatkowo spodziewać.

Konferencja Microsoftu Build 2017 - czego możemy się spodziewać? fot. pexels

Build to coroczne spotkanie Microsoftu z deweloperami tworzącymi oprogramowanie na sprzęty i systemy firmy. Wraz z rozpoczęciem imprezy Microsoft organizuje specjalną konferencję, na której chwali się swoimi osiągnięciami, jak również zapowiada nowości, jakich możemy oczekiwać w przyszłości w ich produktach i usługach - czego więc możemy spodziewać się tym razem?

Microsoft po niedawnej zapowiedzi specjalnej wersji systemu - Windows 10 S umożliwiającej uruchamianie jedynie aplikacji ze specjalnego sklepu, może powiedzieć nieco więcej o możliwościach wykorzystania systemu w biznesie, jak również opowiedzeniu o planach rozwoju aplikacji dedykowanych systemowi.

Być może dowiemy się również nieco więcej na temat przyszłych zmian w wyglądzie interfejsu Windowsa. Kilka przecieków o nowym rodzaju API - "Neon", na którym będą działać aplikacje już opisaliśmy, więc Microsoft w końcu może pokaże nieco więcej szczegółów w tym temacie.

Czy dowiemy się czegoś więcej o kolejnych aktualizacjach Windows 10? Prawdopodobnie tak - w zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się o całym grafiku kolejnych dużych aktualizacji dziesiątki, a kolejna planowana jest już na wrzesień. Będzie więc to idealna okazja do opowiedzenia więcej na temat planów związanych z tak ważnym systemem operacyjnym.

Czy dowiemy się o Surface Phone'ach? O dalszym wykorzystaniu rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości? Trzeba poczekać na konferencję Microsoftu, a wszystko będzie już jasne - oczywiście o wszystkim postaramy się napisać na naszej stronie radiozet.pl.

RadioZET.pl/AM

Oceń