Korzystasz z Facebooka? Ta nowa funkcja bardzo Cię ucieszy

15.09.2017 13:04

Facebook testuje opcję, która może przypaść do gustu wszystkim użytkownikom – możliwość czasowego ukrywania postów pisanych przez denerwujących znajomych.

Korzystasz z Facebooka? Ta nowa funkcja bardzo Cię ucieszy fot. FACEBOOK(LET), CC BY 2.0

Jeśli wasz Facebook zmienił się kiedyś w galerię zdjęć z wakacji bądź ambitny projekt udokumentowania wszystkich wyrazów twarzy robionych przez nowe dziecko znajomych, wiecie, jak bardzo może irytować taka sytuacją.

Wiedza ta dotarła także do Facebooka, który rozpoczął testy narzędzia służącego do usypiania pojawiania się postów wybranego znajomego bądź grupy. W opcjach dotyczących posta pojawiła się funkcja „Snooze”, umożliwiająca odpoczęcie od publikacji danej osoby przez 24 godziny, 7 dni lub 30 dni.

foto: zrzut ekranu

- Sprawdzamy nowe sposoby na danie użytkownikom większe kontroli nad tym, co wyświetla się im w serwisie, tak by mogli widzieć wydarzenia dla nich najważniejsze – skomentował pojawienie się testów funkcji Facebook.

Serwis stara się dać użytkownikom więcej opcji na odsianie prawdziwych przyjaciół od zwykłych znajomych – ma temu służyć profil prywatny, do którego użytkownik będzie mógł zaprosić tylko osoby ze swoich najbliższych kręgów.

Zagłosuj

Przydałaby się Wam tak opcja?

RadioZET.pl/MT

Oceń