Kurs dolara najniższy od lat - skorzystaj z promocji w zagranicznych sklepach

29.12.2017 13:55

Dolarowi udało się zejść poniżej progu 3,5 zł, co jest najsłabszym wynikiem od 3 lat. Co to dla nas oznacza? Jest to właśnie najlepszy moment na zagraniczne zakupy.

Kurs dolara najniższy od lat - skorzystaj z promocji w zagranicznych sklepach fot. pexels

Dzięki bardzo korzystnemu kursowi dolara do złotego (w dniu pisania tego artykułu 1$ = 3,46 zł), warto teraz zamawiać za granicą elektronikę, gadżety czy ogólnie produkty, które nie są już dostępne lub nie były dystrybuowane w Polsce. Bardzo korzystny dla nas przelicznik oznacza również możliwość kupienia wybranych produktów taniej, niż zapłacilibyśmy za nie w Polsce.

Najlepszymi sklepami do poświątecznych zakupów w dolarach są między innymi wszelkie sklepy z cyfrowymi grami i muzyką, gdzie produkty możemy otrzymać od razu - przypisanie licencji jest natychmiastowe, a jedyny czas oczekiwania na produkt zależy od prędkości naszego łącza.

Ze sklepów posiadających elektronikę w przystępnych cenach polecamy nie tylko Amazon. Wielu Polaków ceni sobie atrakcyjnie oferty na AliExpress, w którym od niedawna można płacić łatwiej za pośrednictwem polskich metod płatności, a także takie sklepy jak GearBest czy BangGood - również pochodzące z Chin, które często posiadają towar bezpośrednio od producenta sprzętu, a niekiedy dostępne w nich krótkotrwałe oferty pozwalają zaoszczędzić nawet ok. 50% w stosunku do tego, ile za taki sam sprzęt zapłacilibyśmy w Polsce.

Oczywiście istnieje jeszcze mnóstwo innych sklepów posiadających produkty technologiczne i nie tylko, więc jeśli do tej pory wstrzymywałeś się z zakupem ze względu na niekorzystny kurs dolara, warto dokonać zakupu właśnie teraz.

Zagłosuj

Jak często robisz zakupy w zagranicznych sklepach internetowych?

RadioZet.pl/AM

Oceń